Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
EmirhanW2P

EmirhanW2P

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Koç bridgetin görevleri nasıl yapacağım? Kas ve çeviklik full ama spor salonuna gitmemi söylüyor sürekli

Artemisia

Artemisia

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Sanırım Jenny karakterinin nasıl ortaya çıktığını buldum :D

F

FearTolga18

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni güncelleme ne zaman gelir bilen varmı dört gözle bekliyorum da

EistBjorn

EistBjorn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
0.20.13 güncellemesi ne zaman gelir ?

2

2054E

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun bugün yine yeni güncellemesi çıktı. Lütfen artık çevirin. Ya da bana öğretin ben çevireyim. denedim yapamadım geçen

hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun bugün yine yeni güncellemesi çıktı. Lütfen artık çevirin. Ya da bana öğretin ben çevireyim. denedim yapamadım geçen
güncellenir yeni yaması ile de önce paralı asker olacak sonra ücretsiz olur buda bir kaç ay sürecek demek

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
20.12ün üzerinden zaman geçti ve 20.14 çıktı.Acaba yüzdeliğin dolmasını mı bekliyorsunuz?Büyük güncelleme gelince uzun süre betada kalacak. :(

Üst Alt