Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Anladım bilgilendirme için teşekkür ederim. :) umuyorum ki beklemeye değecek bir güncelleme gelecek. :)

H

helixtr400

Destekçi Plus
Kredi
0$
oyunda haritayı açtığım zaman hata veriyor ve sürekli geri dön seçeneği çalışıyor bunu nasıl düzeltebilirim

J

jnooxe

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna giriş yaptıktan sonra AdultOyunCeviri ekranında kalıyor herhangi bir crash reportta almıyorum .android

Darkred

Darkred

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Telefon üzerinden indirme yapamıyorum linklerde sürekli reklam çıkıyor napmam lazım

M

Momi54

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben oyunda kaldığım yerden nasıl devam etcem telefon dejistirdim ama hesap aynı kaldığım yerden devam edemiyorum napmam lazım

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Ben oyunda kaldığım yerden nasıl devam etcem telefon dejistirdim ama hesap aynı kaldığım yerden devam edemiyorum napmam lazım
Kayıt dosyanıza ihtiyacınız var. Eski cihazınızda kayıt dosyanız duruyorsa onu kullanabilirsiniz. Telefonda kayıt dosyanızı bulmak için: Android \ Data \ AdultOyunCeviri konumunda indirdiğiniz oyuna ait klasörden kayıt dosyanızı bulun.
Durmuyorsa Discord sunucumuza katılıp 「📰」kayıt-dosyalarınız kanalından uygun kayıt dosyasını indirebilirsiniz.

EmirhanW2P

EmirhanW2P

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.20.15 çıkınca mı sitede yayınlanacak bilgisi olan?

H

hakan01023

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.20.14 çıkmış ne zaman Türkçe yapıp atacaksınız

Üst Alt