Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
A

Anagavat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indiremiyorum yardımcı olun

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Anagavat linkleri mi geçemiyorsun?

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
L

Lion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler ben oyunu yeni oyun diyip hazır bitmiş şeklindeki yerden açıyorum kim ve karınısının görevi nasıl açılıyor bilen var mı yoksa başdan sıfırdan mı başlamam gerekiyor

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler ben oyunu yeni oyun diyip hazır bitmiş şeklindeki yerden açıyorum kim ve karınısının görevi nasıl açılıyor bilen var mı yoksa başdan sıfırdan mı başlamam gerekiyor
kim ve karısı görevinde liu aşağılarken görülmesi gerekiyor diye hatırlıyorum ,uzun zaman oldu bitireli

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun görevlerin de Maria adın da bir kadının evin den çegiç ve keser istiyo ama evde yok bide ev sahibinin kızı üniforma istiyo çatı katın da o da yok
çekiç ve keser anaokulu olan kadının yan tarafındaki eve girip pano gibi bir yerde olması gerekiyor dur foto atayım istersen?

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
çekiç ve keser anaokulu olan kadının yan tarafındaki eve girip pano gibi bir yerde olması gerekiyor dur foto atayım istersen?
ve de ev sahibinin kızının üniforması tavan arasında anahtar ve sandalye olması gerekiyor açabilmen için anahtar eve girdiğinde askılıkta küçük bir anahtar,sandalyeyi almışsındır diye düşünüyorum o zaman tavan arasını açabilirsin.

L

Lion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Final bölümü çok hızlı bunu nasıl geçerim yeteneklerin hangisini ful yapmam lazom

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Final bölümü çok hızlı bunu nasıl geçerim yeteneklerin hangisini ful yapmam lazom
Yeteneklerini hileyle fulleyebilirsin ama o finali geçmek için çok hızlı olmak lazım. Ben sana yetenekleri nasıl fulleyeceğini anlatayım ilk önce oyundaki telefona bas sonra sol üstteki Wi-Fi simgesine bas buradan sonra boşluğa ANLIYORUM yazıp onayla sonra solda kategori var oradan "Karakter" kısmına gelip "Tüm istatistikleri maks. (10)" seçeneğine bas ve bütün yeteneklerin tamamlandı.

I

ibotimew51

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sürekli bitirip silip geri yüklüyorum kaç yıl oldu beee

Fatih mobb

Fatih mobb

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Abiler yardım etin, bu ponpon kız elbisesini nasıl alıyoruz tavan arasından neyin üstüne basıpda alcaz?

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Aynen bu tür oyunlar haritalı olsun interaktif aynı seçimleri sen yapacan
Girl House, My Cute Roommate (Sadece PC), Milfy City, Sex Note bunlar haritalı oyunlardan bazıları deneyebilirsin.

Üst Alt