Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
E

EA19077

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şöyle söyleyeyim sitenizden oyunu indirdim oyunu açtım kullanıcı adı ve şifreyi girdim önceden kayıtlı olanları sildim tertemiz başlangıç yaptım sonrası malum işte

E

EA19077

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şöyle söyleyeyim sitenizden oyunu indirdim oyunu açtım kullanıcı adı ve şifreyi girdim önceden kayıtlı olanları sildim tertemiz başlangıç yaptım oyunda haritaya ve ana menüde ise kurabiyeler kısmına tıkladığımda ise bu hata çıktı

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
şöyle söyleyeyim sitenizden oyunu indirdim oyunu açtım kullanıcı adı ve şifreyi girdim önceden kayıtlı olanları sildim tertemiz başlangıç yaptım oyunda haritaya ve ana menüde ise kurabiyeler kısmına tıkladığımda ise bu hata çıktı
Kanka ne yap biliyor musun Yardım Bölümü bu bağlantıya gir sağ üstte "Konu aç" yazısına tıkla oradan hata ile ayrıntıları (ne yapınca çıktığı vb.) ve hatanın ekran görüntüsünü paylaş.

-'StroK!#

-'StroK!#

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
oyundaki her sahneyi nasıl açabilirim bir hile var mı ?

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
oyundaki her sahneyi nasıl açabilirim bir hile var mı ?
Oyuna herhangi bir kayıt dosyanı yükleyerek devam et sonra sağ üstte telefon var ona bas, telefonun da sol üstünde Wi-Fi simgesi göreceksin ona bas. Ardından hile menüsünü açmak için oraya "ANLIYORUM" yaz ve onayla. Sonra hile menüsünde ki "Genel" bölümünden "Kavanoz Sahnelerinin Kilidini Aç" yazan tuşa bas ve bütün sahneler açıldı. Hepsini izlemek için ana menüye dön "Kurabiyeler" seçeneğine tıkla oradan istediğin karakterin sahnesini izleyebilirsin.

B

Beygsl1317

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirme linkine bir türlü ulaşamıyorum skcm reklamını ama artık

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
İndirme linkine bir türlü ulaşamıyorum skcm reklamını ama artık
1. Olarak kısaltma veya sansürlü olsa bile forumda küfür etmek yasak, bir daha edersen foruma erişimin engellenebilir. 2. Olarak linkleri geçmek için yardım bölümünde bununla alakalı yazı ve video mevcut buraya linkini bırakıyorum. Oyunları indirirken yönlendirme sayfası olan Ay.link nasıl geçilir? - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

D

Dniz

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Yeni sürüm ne zaman çevrilir acaba heyecanla bekliyoruz

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Yeni sürüm ne zaman çevrilir acaba heyecanla bekliyoruz
Tech Update'den önce çevirilmeyecek. Tech Update güncelleme ilerlemesi şuanda %51 civarlarında, yakın zamanda güncelleme beklemeyin.

E

emrahqqq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
donut seçiyorum ama blu graze diyor donutu seçiyorum üzerine mapple drizle diyor onda seçiyorum götürüyorum pek sevmem diyor karakoldaki kızla adama soruyorum aynı şeyleri yaptım hatta farklı kombinasyonların tamamını denedim ama olmadı sorun nedir lütfen geçmem için yardım edin delircem ya değilse 1saat uğraştım olmadı hikayeyi okumak istiyorum :)

T

TarikBasaran

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sürümü yükleyince eski kayıtlı oyunumdan nasıl devam edebilirim?

T

TarikBasaran

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Daha önceden oyunu oynamıştım yeni sürümü yükleyince diğerini aktaramadım

C

Cordiseps

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya oyun ne güzel ilerliyordu bi anda attı beni ve şimdi giremiyorum

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
donut seçiyorum ama blu graze diyor donutu seçiyorum üzerine mapple drizle diyor onda seçiyorum götürüyorum pek sevmem diyor karakoldaki kızla adama soruyorum aynı şeyleri yaptım hatta farklı kombinasyonların tamamını denedim ama olmadı sorun nedir lütfen geçmem için yardım edin delircem ya değilse 1saat uğraştım olmadı hikayeyi okumak istiyorum :)
Summertime Saga Donut Görevi Hatası - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman bu linkte çözümünü anlattım iyi oyunlar.

Üst Alt