Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
Mustafayavuz

Mustafayavuz

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Screenshot_20210810-165750_Summertime Saga.jpgDiana süt üretimi görevi nasıl yapılıyor çözemedim bir türlü?

F

furkannnn808

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun açılırken güncelle diyor ve bu sayfaya atıyor nasıl güncelleyeceğim?

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Oyun açılırken güncelle diyor ve bu sayfaya atıyor nasıl güncelleyeceğim?
Oyunu çok önceden indirmişsen tekrar indirmen için bir uyarı yakın zamanda indirdiysen tekrar indirmene gerek yok yani sorun olmaz sadece o uyarıyı yoksayın.

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Bu bilgilere nereden ulaşıyorsunuz? Nereden bakabilirim
Buradaki sayfanın en başına git ve oyun açıklamasında ki Patreon yazısına tıkla seni yapımcının Patreon sitesine yönlendirecek biraz aşağılara inince oyunun ilerlemesi hakkında bir fotoğraf göreceksin orada herşey yazıyor.

Volmet76

Volmet76

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar Oyunda Malesef telefon wifisine tıklayıp. Karizmayı yükseltmek istiyorum. Ancak bu uyarı veriyor. Anladım yazıp onaylamam gerekirken bi türlü klavye aradan çıkmıyor. Çıkmadığı içinde onaylayamıyorum.Yardımcı olurmusunuz. Adroidten oynuyorum
Screenshot_20210816-013013_AY SummertimeSaga.jpg

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Merhabalar Oyunda Malesef telefon wifisine tıklayıp. Karizmayı yükseltmek istiyorum. Ancak bu uyarı veriyor. Anladım yazıp onaylamam gerekirken bi türlü klavye aradan çıkmıyor. Çıkmadığı içinde onaylayamıyorum.Yardımcı olurmusunuz. Adroidten oynuyorum
Ekli dosyayı görüntüle 8394
Klavyen Gboard olduğu için klayve yüksekliğini ayarlayabilirsin. Gboard uygulamasına gir karşına "Tercihler" seçeneği çıkacak ona bas orada "Klavye yüksekliği" yazısını göreceksin ona bas oradan klavyenin yüksekliğini oyuna göre azalt.

F

Furkago

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Bu oyun gibi olan oyunlar varmı acaba interaktif olarak

E

EA19077

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Haritalı olması anlamında mı?
merhabalar oyunda bir istisna oluştu adında bir hata çıkıyor ve ne haritaya nede kurabiyeler yazan seçeneğe erişemeden kapanıyor ve oyunu oynayamıyorum :(lütfen hatanın çözümünü söylermisiniz

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
merhabalar oyunda bir istisna oluştu adında bir hata çıkıyor ve ne haritaya nede kurabiyeler yazan seçeneğe erişemeden kapanıyor ve oyunu oynayamıyorum :(lütfen hatanın çözümünü söylermisiniz
Hata çıkınca yoksay dedin mi ve hata ne yaptıktan sonra çıkıyor yazar mısın?

Üst Alt