Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
alcanumut

alcanumut

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar oyunun savelerini nerde bulabilirim ?

53mesut

53mesut

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2D Oyunların kralı bu bence. Daha iyisini göremedim. Tavsiye ederim. 2D oynamayı sevmeyenler bunun sayesinde sevmeye başlar kesinlikle oynayın.

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
F

fghsrdgfvhfghn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar araba galerisinde donald trumpın yanına gidince bir hata veriyor nasıl düzelir?

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
F

fghsrdgfvhfghn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
geçenlerde yoksay demiştim ve sonrasında maria görevinde hata olmuştu. oyuna sıfırdan başladım ve rump a hiç bulaşmadan oynadığımda maria görevinde bir sıkıntı olmadı. yine ileride bir sıkıntı çıkarırsa diye korktuğumdan yoksay demekten çekiniyorum.

M

mars77

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hiçbir sey yok indireniyorum yamayı bir yardımcı olursanz

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
geçenlerde yoksay demiştim ve sonrasında maria görevinde hata olmuştu. oyuna sıfırdan başladım ve rump a hiç bulaşmadan oynadığımda maria görevinde bir sıkıntı olmadı. yine ileride bir sıkıntı çıkarırsa diye korktuğumdan yoksay demekten çekiniyorum.
Maria görevi sorunu çözüldü aslında ben yardım bölümüne yazdım. Rump hatası hakkında bilgim yok.

Üst Alt