Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
ENG

ENG

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bazen oyunda büyük değişiklikler yapıldığı için kayıt dosyaları çalışmayabiliyor.
Teşekkür ederim. Yeni sürümü ne zaman gelir biliyor musunuz ona göre başlayayım boşuna başlamayayım yakında gelecekse?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
ENG Maalesef şu anda net bir tarih yok güncelleme ile ilgili.

S

Sirozlumeyve

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rardan nasıl çıkartılır birisi yardımcı olabilir mi

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Bu kayıt normal olarak açılmadı hatası alıyorum. Kaydım ilerlese bile bazı karakterler ve mekanlan mevcut değil. Yeni sürümü indirdiğim halde. Başka bir yolu var mı acaba?
Eski kayıt dosyaları hata çıkartıyor 20.9 sürümden önceki sürümleri oynadıysan oyunun başlangıç ekranından yeni oyun yazısına bas oradan 3 tane seçenek çıkacak karşına en sondakini seç devam et.

NOT: Tabi bu 20.9 sürümünden önceki sürümleri oynadıysan geçerli oynamadıysan yapma hikaye eksikliği yaşarsın.

ENG

ENG

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ENG Maalesef şu anda net bir tarih yok güncelleme ile ilgili.
Çok teşekkür ederim iyi çalışmalar.
Eski kayıt dosyaları hata çıkartıyor 20.9 sürümden önceki sürümleri oynadıysan oyunun başlangıç ekranından yeni oyun yazısına bas oradan 3 tane seçenek çıkacak karşına en sondakini seç devam et.

NOT: Tabi bu 20.9 sürümünden önceki sürümleri oynadıysan geçerli oynamadıysan yapma hikaye eksikliği yaşarsın.
Dediğim gibi orada deniz kızı ile boğa kız açık ben onları oynamadım daha o yüzden spoiler yemek istemiyorum ama teşekkürler.

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Çok teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Dediğim gibi orada deniz kızı ile boğa kız açık ben onları oynamadım daha o yüzden spoiler yemek istemiyorum ama teşekkürler.
Anladım o zaman o seçeneği kullanmayın rica ederim.

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
nasıl indiririm indirme tuşu göremedim
hızlı aramanın altında 1 e bas oradan indirme linklerinden windows mu yoksa telefon mu nereden indireceksen onun indirme linklerinden birine bas çıkan reklamı kapa tekrar aynı linke tıkla indirme yerine yönlendiriyor ama orada 5 saniye bekliyorsun reklamı görebilmen için, sonra reklamı kapadıktan sonra aynı linkten tıkladığında bir beş saniye daha bekleme süresi var işte o zaman seni direk indirme yerine yönlendiriyor :) biraz karışık anlatmış olabilirim :/

Q

quarpati

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
20.11 sürümü yayınlandı ne zamana gelir

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
20.11 sürümü yayınlandı ne zamana gelir
Belli bir tarih yok maalesef. Ama tech update'den önce geleceğini düşünmüyorum çünkü 20.11 sürümü küçük bir güncelleme. Bu benim fikrim tabiki kesin bir bilgi yok.

B

Bylmxt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yahu bu ağaç dalını nerden bulacağımız flüt yapmak için

N

Nurullah celik

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summer time saga 0.20. 11 türkçe yama ne zman gelecek admin?

K

kardinal

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Summer time saga 0.20. 11 türkçe yama ne zman gelecek admin?

N

Nurullah celik

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Peki hemen bir sonraki yani 0.20.10 da bir şey var mı bu oyunu bir çok kere baştan başladım ama aradan çok zman gecti bir önemli bir şey yoksa bu sürümden başlayacağım

B

ByToory

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summertime Saga rehberine aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz.

Merhabalar ben mia nın babası için donut almaya gittiğim görevde doğru seçenekleri yapmama rağmen sevmediğini söylüyor(istediği tarif 1 ilk satırdaki sondaki karamel sosu 2.satırdaki strawbery sosu lütfen yardım ederseniz çok memnun olurum oyun çok iyi aksamasını istemiyorum Screenshot_20210706-132527_Summertime Saga.jpgScreenshot_20210706-132510_Summertime Saga.jpgScreenshot_20210706-132527_Summertime Saga.jpg

I

ilqer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Top 5 yine iyi bir yapım mukemmel bir hikaye ağına sahip...

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
ByToory Donut Görevini Yapamayanlar İçin: Telefona basın telefonun sol üstünde WiFi simgesi göreceksiniz ona basın sonra oraya ANLIYORUM yazıp onaylayın karşınıza hile ekranı gelecek oradan eşyalar bölümüne basın aşağıya kaydırarak donuts_correct yazılı olan eşyayı bulup çantanıza ekleyip sonra Harold'a verin.

Üst Alt