Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Gauss

Gauss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kaç yorumdur yazılıyor bilemiyorum ama çıkınca zaten haberiniz olacak neden herkes ne zaman çıkacak diye aynı yorumu atıyor ki saçma bence, üstte yazılanları okusanız öğreneceksiniz zaten size özel bi gelişme olmuyor.

legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben bu oyun çıktığında ilk deneyimleyen biriyim ki bu oyunu korumanız beni sadece güldürüyor bakın sadece hikayesi olarak zaten en iyi renpy yetişkin oyunlarında tartışmasız en iyi oyundur ama o geliştirici gerçekten patreon dan buradakiler beni eleştirin ama yattığı yerden en az ayda 700 dolar sırf destekleyenler alıyor neden yapsın ben olsam bende yapmam bence bağlı olduğu site onun içeriğini silsin aylardır güncelleme gelmedi ve oyunda seks sahnesi yok devam eden oyunlar artık bana midemi bulandıran şeyler olarak kalıyor sadece biten oyunlar en iyisi demo gibi veriyorlar sadece üzülüyorsun potansiyeli olan bir oyun ki çeviri devamlılığı da önemli bu işte keşke keşke yerli oyun yapabilen birileri olsa yemin ederim Türk yapımı yapan geliştirici emin olun bu yabancı geliştiricilerden daha vefalı çıkarlar ama oyun açılırken hemen destek istemeleri beni Güldürüyor oyunu unutuyoruz abi ben doya doya bi Badik oynadım oda içerikleri kısa yapıyor bu sektörde adam gibi inşallah iş yapanlar çıkar ...

Tturgut24

Tturgut24

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Gerçekten güzel oyun ve diğerleride yiğidi öldür hakkını yeme demişler yapanlar olsun çevirenler olsun hepsi gayet başarılı aynen böyle devamkee

meyus

meyus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
böyle teori oluşturabileceğin derecede hikayesi kuvvetli oyunlar insanı kendine daha da hayran bıraktırıyor .
güzel oyun yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyoruz

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
böyle teori oluşturabileceğin derecede hikayesi kuvvetli oyunlar insanı kendine daha da hayran bıraktırıyor .
güzel oyun yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyoruz
Evet öyle yeni bölüm için çok kesin bir tarih veremeyiz sonra başımıza üşeniyorlar yakın bir zamanda gelecektir teori veya oyun hakkında sohbet etmek isterseniz Summer's Gone Kulübüne göz atabilirsiniz.

F

faksoy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
en son sarışınla bir partiye gidiyorduk güncelleme geldimi

Camez97

Camez97

24 Yaşında Ateşli
S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
6$
yokmu bu ay yeni sürümü peki
inş vardır

lisamona99

lisamona99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunda en çok üzüldüğüm Victoria oldu hem masum hem saf lan bunun gibileri gerçek hayatta mahvederler üzüldüm 🥺

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Bu oyunda en çok üzüldüğüm Victoria oldu hem masum hem saf lan bunun gibileri gerçek hayatta mahvederler üzüldüm 🥺
Öyle öyle de her şeye maydanoz oluyor örnek Mila ile dalga geçen kişilerle konuşacağım diyor Mila ile dalga geçen senle de geçer 😳

B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok oldu ya daha erken gelmesini bekliyorduk

lisamona99

lisamona99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Öyle öyle de her şeye maydanoz oluyor örnek Mila ile dalga geçen kişilerle konuşacağım diyor Mila ile dalga geçen senle de geçer 😳
Biraz boş yapıyor ama kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum ya bana çok masum geldi elbette oyunda daha güzelleri akıllıları var ama ben hep masum olanı sevdim desteğe ihtiyaç duyanın yanında oldum ondandır herhalde 🙄

Üst Alt