Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
E

emrtmbl56

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar Türkçe oyunların hepsini oynadım sadece sezonlu oyunları oynamadım ama aralarında en en en iyisi buydu film gibi senaryo mükemmel duygusallık aşk tutku hepsi var şuana kdr beklediğiniz gibi ilişki yaşanmadı ama oyunu yaşıyorsunuz uzun ömürlü olur umarım

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Arkadaşlar Türkçe oyunların hepsini oynadım sadece sezonlu oyunları oynamadım ama aralarında en en en iyisi buydu film gibi senaryo mükemmel duygusallık aşk tutku hepsi var şuana kdr beklediğiniz gibi ilişki yaşanmadı ama oyunu yaşıyorsunuz uzun ömürlü olur umarım
Oyunu beğenmene sevindim oyunun 30 bölüm hedefi var 3 sezon her sezon 10 bölüm şeklinde.

H

Holi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Keşke bölümler daha hızlı gelse çok güzel oyun. Being a dik'ten sonraki favorim.

Levinho

Levinho

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun sonunda en son kızla yemeğe çıkacaktık bi müzik çaldı bitti ondan sonraki güncelleme geldi mi

exifo

exifo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yaz gitti summer gitti bizim karakter kafayı çizmiş birisi, evet oyunda cinsel bir tek çıplaklık var yapımcıda zaten faplemeye geliyorsanız yanlış oyundasınız hikayeyi kurmak uzun zaman alacak demiş tahminimce 4.bölüm ile girebilir böyle şeyler hikayeye sonuçta karakter travmasını atlatamadı bir türlü. Ne kadar malum karakterler olacakmış gibi hissettirse de olmamasının mantıklı açıklamaları var. Keşke yorumları okusaydım ozaman oynamaz beklerdim .d şimdi beklenilen oyunlar listesine adını yazdırdı. deluca family 1 bu 2 :D

oktayata

oktayata

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyun tarzında cinselliğe cok onem vermeyen onun yerine hikayesini iyi işleyen bi oyun onerebilirmisiniz

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Biraz daha bekleyin yakında oyun geliyor sizin için buraya 2 adet görsel bırakıyorum.

1239369_SPOILER_Bellchen.png
1239368_SPOILER_Death.png

Üst Alt