Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
V

Vedat11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu hızla 30 bölümü 10 yılda bitirir diye umuyoruz

Haydut43

Haydut43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güzel ancak bir şey soracağım bu oyunu kim adult olarak aldı yani 3. Bölümü oynadım kimseyle bir cinsel ilişki olmadı oyunu kötülemiyorum yanlış anlaşılmasın

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güzel ancak bir şey soracağım bu oyunu kim adult olarak aldı yani 3. Bölümü oynadım kimseyle bir cinsel ilişki olmadı oyunu kötülemiyorum yanlış anlaşılmasın
Kanka oyunun güzel tarafı hikayesi. İlerideki bölümlerde olabilir belki yapımcı bu yoldan ilerlemek istiyor olabilir

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Adult demek cinsel ilişki olacak anlamına gelmiyor ki adult demek yetişkin demek ve oyun yetişkin öge içeriyor herhangi bir korku oyunu da adult oyundur türklerin %80 i adultun anlamını yanlış biliyor.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Kanka oyunun güzel tarafı hikayesi. İlerideki bölümlerde olabilir belki yapımcı bu yoldan ilerlemek istiyor olabilir
Evet öyle zamanı geldiğinde eklenecek Bella ve Sonya ön görülüyor diyebilirim. (Futa yolu açanlar futa ilede MC nin bakirliğini sonlandırabilir bilginize.)

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Knk bu tarz hikayesi ön planda olan önerebileceğin oyun var mı
Oyun önermek isterdim yalnız ben oyun oynamıyorum ama DeLuca Family veya Hillside ye bakabilirsin bunların hikayelerini iyi diye biliyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:
zadkiel

zadkiel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcının diğer oyunu biterse bu oyun daha da gelişecek.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Trfirat1334 bu ay içinde gelme olasılığı var duruma göre değişebilir.

Üst Alt