Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Vandaly

Vandaly

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Ocean'dan chapter 5'in ne zaman çıkacağına dair bir bilgi var mı?
Sizce bu yaza kadar çıkar mı?

walor

walor

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Yarım güncelleme olmasına rağmen 1520 render içeriyor +1 saat oynanış olur ama oynanış süresi sizin seçimlerinize bağlıdır.
sararak okumadan ilersen çok hızlı biter kesinlikle o bariz yavaştan okuyarak ilerlerse sakin şekilde ben fazla süreceğini düşünüyorum sence ?

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
sararak okumadan ilersen çok hızlı biter kesinlikle o bariz yavaştan okuyarak ilerlerse sakin şekilde ben fazla süreceğini düşünüyorum sence ?
Oynanış süresi derken atla tuşuna basıp oynadığınız süre sayılmıyor oyunun tüm diyaloglarını okunma süresi için diyoruz. Ve Summer's Gone yarım bölümü en az 30 40 dakika diye tahmin ediyorum.

mehmed19

mehmed19

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
Bu kadar kısa bölüm yapıp bu kadar yavas ve takıntılı biriyle bu oyunun tamamlanması 10 yıl sürer senaryosu harika ötesi ama oceanın kafası kırık biraz :) 4.5 pek birsey yok cevirisi uzun sürmez ama 5 bekleyebilirler
Bu arada 4.5 full yeni renderli bölümleri cok iyi ocean bu işi biliyor ama cok yavas inanılmaz yavaş ilerliyor

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Bu kadar kısa bölüm yapıp bu kadar yavas ve takıntılı biriyle bu oyunun tamamlanması 10 yıl sürer senaryosu harika ötesi ama oceanın kafası kırık biraz :) 4.5 pek birsey yok cevirisi uzun sürmez ama 5 bekleyebilirler
Bu arada 4.5 full yeni renderli bölümleri cok iyi ocean bu işi biliyor ama cok yavas inanılmaz yavaş ilerliyor
Oyunun yapımcısı her sürüm de eski bölümlerden renderları tekrar yaptığı için ve bu oyunla beraber Where It All Began oyununu da yapıyor ondan dolayı bu kadar geç çıkarıyor.

R

redo3220

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kac dk sürer acaba bitirmemiz onu :d yarım bölüm gibi
ben oynadım 40 45 dakika falan sürdü diye hatırlıyorum.şahsen yeni gelen yarım bölüm hem sahneler hem olay örgüsü olarak oynarken pek tatmin etmedi bu kadar mıydı falan dedim.4.5 dan çok yenilenen yerleri ve diyalogları merak ediyorum.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
ben oynadım 40 45 dakika falan sürdü diye hatırlıyorum.şahsen yeni gelen yarım bölüm hem sahneler hem olay örgüsü olarak oynarken pek tatmin etmedi bu kadar mıydı falan dedim.4.5 dan çok yenilenen yerleri ve diyalogları merak ediyorum.
Yapımcı bu bölümü kısa tutmuş ve yanlış hatırlamıyorsam yarım bölüm olarak paylaşıyor ondan böyle kısa ve yenilenmiş renderlarla uğraşıyor.

mehmed19

mehmed19

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
Oyunun yapımcısı her sürüm de eski bölümlerden renderları tekrar yaptığı için ve bu oyunla beraber Where It All Began oyununu da yapıyor ondan dolayı bu kadar geç çıkarıyor.
Biliyorum hocam takipteyim umarım site 5 i beklemes 4.5 full relaseyi çevirir :)

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Biliyorum hocam takipteyim umarım site 5 i beklemes 4.5 full relaseyi çevirir :)
Summer's Gone'da sadece betadan çıkmasını bekliyoruz, onun dışında yapımcının çıkarttığı her sürümü çevirip yayınlıyoruz. Ama Where It All Began'da tüm remake sürümlerinin bitmesini bekliyoruz.

Üst Alt