Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Nihayet Maja nın arkaplanı için biraz altyapı yapıldı oyuna.
Pek beklediğim gibi değildi umarım fantezisi fantezide kalır.
Vic ile olan yakınlıgımız göz önüne alınırsa
Maja ile olan ilişki dinamigimiz ilginç olacak.
Aynısı Amber içinde geçerli.Bella her an çükümüzü kesebilir.
Amber ve Maja benim için çok ilgi çekici.

Nami ciler için iyi bir güncellemeydi.
Amber ve Maja yolları açılana kadar Nami ye devam.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone Gidişatı Hakkında Bilgilendirme

Bölüm 2'nin yenilecek 800 renderi var ve şuan 350 tanesi tamamlandı.

Bölüm 2'nin yeni eski renderleri Summer's Gone Bölüm 4.5 Ön İzlemeleri konusunda paylaşıldı.

Summer's Gone bölümleri hakkında bir bilgi düzenlendi ulaşmak için Summer's Gone Hakkında Bilgiler konusunu ziyaret edebilirsiniz.

Summer's Gone steam sayfası inceleniyor yayınlandıktan sonra eğer dilek sayfanıza alırsanız bu Ocean'a çok yardımcı olacaktır.

7New.png

Vandaly

Vandaly

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Serinin kaç bölüm olacağı belli mi bir ara 20-30 chapter gibi şeyler duydum okudum ama pek olası değil diye düşünüyorum ocean'dan bununla ilgili bir bilgi yada bölüm hedefi gibi bir söylem varmı?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Serinin kaç bölüm olacağı belli mi bir ara 20-30 chapter gibi şeyler duydum okudum ama pek olası değil diye düşünüyorum ocean'dan bununla ilgili bir bilgi yada bölüm hedefi gibi bir söylem varmı?
Duyduğunuz söylem doğru olabilir, yapımcı 20 bölüm yapmayı hedefliyordu.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Evet normalde 3 sezon her sezon 10 bölüm şeklinde bir hedefi vardı ama değişti 5-6 sezon olup her sezon 5 bölüm olacak.(steam da yayınlanması için bu değişiklik)

B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Being A Dik çevirisinden sonra anca gelir şimdilik beklemeyin bence.

4

4bdex

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben bu oyunun 1.2 ve 3. Bölümüne nerden ulaşırım çok merak ettiğim bir oyun

Crashh

Crashh

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben bu oyunun 1.2 ve 3. Bölümüne nerden ulaşırım çok merak ettiğim bir oyun
Hocam hepsi içinde zaten bölüm 4 dediği 4 e kadar ki bölümler 4.5 çıktı yeni yakın yazamanda gelir onu beklemeni tavsiye ederim.

C

c00per

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tam bir görsel şölendi. Being a Dik oynadıktan sonra, herhalde daha iyisi yoktur diye düşünmüştüm, çünkü en fazla yorum, ilgi onun üzerindeydi ama bu oyunu oynayınca 1. sırama yerleşti. Oyundan ziyade tam bir interaktif dizi, şahaneydi.

Arslan_

Arslan_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok boş bi güncelleme olmuş aşırı kısaydı boşuna beklemeyin

aalexx

aalexx

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Bölüm 4.5 hakkında fikirlerim;

Victoria'yı seven birisi olarak güncellemeyi cidden çok beğendim fakat Bella'yı yine bir sonraki güncellemeyi bırakması güzel olmadı ama yinede sağlık olsun. Ocean'ın yaptığı işler cidden yavaş ama çok kaliteli oluyor umarım bu şekilde devam eder.

Sykona

Sykona

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son oyunu bitirdiğimde navi ile konuşuyorduk ve oyun bitiyordu güncelleme geldimi

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Spoiler verip durmayın...Oynamayan ama oyun iyi mi oynamaya değer mi diye yorumlara bakan insanlar olabilir.
Gerzek olmayın bu kadar...

B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kime baksam kimse gelen bölümü beğenmemiş bu kadar mı kötü bu güncelleme
Bölüm kötü değil bence ama kısa. Koca bölümün hemen hemen hepsinin tek bir yerde ilerlemesi sıktı insanları.
Oyuncular daha uzun olmasını bekliyor ama neye göre uzun olmasını bekliyor onu da anlamıyorum. Sonuçta şuan 2 oyun yeniliyor ve geliştiriyor. Uzun güncellemeler beklemek yersiz.
Ama Bölüm 5 ile hikayenin daha akıcı olması bekleniyor artık bence.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Bölüm kötü değil bence ama kısa. Koca bölümün hemen hemen hepsinin tek bir yerde ilerlemesi sıktı insanları.
Oyuncular daha uzun olmasını bekliyor ama neye göre uzun olmasını bekliyor onu da anlamıyorum. Sonuçta şuan 2 oyun yeniliyor ve geliştiriyor. Uzun güncellemeler beklemek yersiz.
Ama Bölüm 5 ile hikayenin daha akıcı olması bekleniyor artık bence.
Ben zaten bu sene içinde bir bölüm daha beklemiyordum sürpriz oldu
Kaç saat oynanış veriyor bu güncelleme bilmiyorum ama dediğin gibi iki oyun geliştiriyor ocean. Badik gibi 3 saatlik bölüm beklemek olmaz yeter ki kaliteyi bozmasın biraz da hikayeyi hızlandırsın yeter artar benim için

Üst Alt