Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone Bölüm 4.5 Hakkında Bilgilendirme

Postwork 1000/1500 yani dörtte biri kaldı.

Bundan sonra sadece test ve cilalama kalmış olacak.

Bölüm 4.5'ta bölüm 2'nin yarısı yenilenecek diğer yarısı bölüm 5 te tamamlanacak.

Güncelleme bu ay içinde çıkacak ama yine de kesin bir şey söylememiş olalım.

Aşağıya bölüm 2 den eski - yeni bir render bırakıyorum daha fazlası için Summer's Gone Bölüm 4.5 Ön İzlemeleri konusunu ziyaret edebilirsiniz.

Eski

3_old.jpg

Yeni
3_new.png

Vandaly

Vandaly

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bu gelecek olan güncellemenin uzunluğu hakkında bir bilgi varmı? Hikayede ilerlemeler kayda değer ilerleme olur mu yoksa önceki güncelleme gibi masa oyununda harcanan süre gibi hikayeyi pek desteklemeyen şeyler mi olacak? şimdi burada da evde takılacaklar insan bi tedirgin olmuyor değil. Umarım geçenki gibi yada daha uzun bir şey olur ve beklentiyi karşılar.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Bu gelecek olan güncellemenin uzunluğu hakkında bir bilgi varmı? Hikayede ilerlemeler kayda değer ilerleme olur mu yoksa önceki güncelleme gibi masa oyununda harcanan süre gibi hikayeyi pek desteklemeyen şeyler mi olacak? şimdi burada da evde takılacaklar insan bi tedirgin olmuyor değil. Umarım geçenki gibi yada daha uzun bir şey olur ve beklentiyi karşılar.
Summer's Gone kulübü var. Oradan yeni bölümle alakalı görselleri görebilirsin. Bu konunun içerisinde de, yukarıda olduğu gibi, yapımcının yeni bölüm hakkında duyurdukları yazıyor.

Bresla19

Bresla19

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Arkadaşlar oyun önerir misiniz? grafık ve renderları ortalama olabılır ama hıkayesı benım ıcın onemlı ona göre söylerseniz sevinirim ( eternum badik a.o.a academy summer gone deluca family bunları oynadım ve en sevdıklerım bunlara benzer olabılır ) cevabınızı beklıyorum

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Arkadaşlar oyun önerir misiniz? grafık ve renderları ortalama olabılır ama hıkayesı benım ıcın onemlı ona göre söylerseniz sevinirim ( eternum badik a.o.a academy summer gone deluca family bunları oynadım ve en sevdıklerım bunlara benzer olabılır ) cevabınızı beklıyorum
Depraved Awakening,İnterwined,What a Legend ve Hillside.

Agoni

Agoni

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar A.O.A ya veda ettiğimize göre bana being a Dik, Summer Gone veya A.O.A gibi oyunlar önerir misiniz? seks sahnesi olması pek umrum da değil grafikler render ve hikayesi güzel olması yeterli.
neden veda ettik 5. bölümü oynamadım daha final mi yaptı ?

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
P

pafilson

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk 3 bölümü nerden oynayabiliriz yoksa onlarda bu apk ya dahil mi

İmperiar