Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
B

Banadasorma

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk 4 bölümde sex sahnesi yok mu yani şuan ki olan ki yere kadar.

FatihEyicil

FatihEyicil

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son güncelleme ne zaman geldi bilen var mı ?

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone Bölüm 4.5 Hakkında Kısa Bilgilendirme

1300 render yapıldı.

İlerleme Hakkında Bilgi :

Oluşturulan Renderler %97

Animasyonlar %85

Kodlama %50 (telefon ve uygulamalar)

Postwork %0

Yazı (diyaloglar) %100

Aşağıya bir render bırakıyorum daha fazlası için Summer's Gone Bölüm 4.5 Ön İzlemeleri Kanalında Toplam 5 Adet Paylaşıldı.

Feh6YAsXgAAz74p.jpeg

Son düzenleme:
S

Silinen üye 127592

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Aslında bayağı ilerleme kaydedilmiş. En azından bu yılın sonunda çıksa tadından yenmez.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Yapımcı bu yıl içerisinde çıkaracağını belirtmişti zaten ama tam olarak ne zaman biter, bilemeyiz.
Güzel bir haber, tabii yeni gelen sürümde olduğu gibi boş diyaloglar olmazsa çok daha iyi olur.

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Yeni sezonda da cinsellik olmazsa forumdan bu konuyu kaldırsalar yeridir çünkü adult oyun türüyle alakası artık kalmayacak. Hem hikaye çok ağır şu ana kadar çıkmış bölümlerde hem de bütün karakterlerin gösterip vermemesi gibi tavırlarından gına geliyor. Herkese önereceğim bir oyun değil ben şahsen çok sıkıldım oynarken.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Yeni sezonda da cinsellik olmazsa forumdan bu konuyu kaldırsalar yeridir çünkü adult oyun türüyle alakası artık kalmayacak. Hem hikaye çok ağır şu ana kadar çıkmış bölümlerde hem de bütün karakterlerin gösterip vermemesi gibi tavırlarından gına geliyor. Herkese önereceğim bir oyun değil ben şahsen çok sıkıldım oynarken.
Adult demek seks demek değil illa seks olacak diye bir şey yok senin aradığın tür seks simulatorü falan herhalde

x-aa2-1.jpg

Son düzenleme:
Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Adult demek seks demek değil illa seks olacak diye bir şey yok senin aradığın tür seks simulatorü falan herhalde

Ekli dosyayı görüntüle 12605

Aynı şey. Senin gibi oyunu sevmemiş olmam ya da açından bakmamam haksız olduğum anlamına gelmiyor. Ek olarak bir kitap olarak düşünürsek iyi bir hikayesi var. Kitap şeklinde çıksaydı eminim okuyucusu olurdu bu hikayeyi ama bu adult oyun diye çıkmış bir oyun ve hiçbir adult içerik sunmuyor neredeyse. Sen seks simulatörü dersen ben de bu oyuna diyalog okuma simulatörü derim o zaman. Bu oyunları oynayanların %90 diyalog okumak için oynadığını sanmıyorum. Bir hikaye anlatılacaksa bunu oyunun yapılış amacına uygun olarak adult görseller ile destekleyerek anlatılabilirdi. Bu kadar ağırdan almasına gerek yok.

Son düzenleme:
Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Aynı şey. Senin gibi oyunu sevmemiş olmam ya da açından bakmamam haksız olduğum anlamına gelmiyor. Ek olarak bir kitap olarak düşünürsek iyi bir hikayesi var. Kitap şeklinde çıksaydı eminim okuyucusu olurdu bu hikayeyi ama bu adult oyun diye çıkmış bir oyun ve hiçbir adult içerik sunmuyor neredeyse. Sen seks simulatörü dersen ben de bu oyuna diyalog okuma simulatörü derim o zaman. Bu oyunları oynayanların %90 diyalog okumak için oynadığını sanmıyorum. Bir hikaye anlatılacaksa bunu oyunun yapılış amacına uygun olarak adult görseller ile destekleyerek anlatılabilirdi. Bu kadar ağırdan almasına gerek yok.
Adult oyun yazmıyor zaten yetişkin öge içeren hikaye odaklı oyun yazıyor

IMG_20221016_222411.jpg

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Adult oyun yazmıyor zaten yetişkin öge içeren hikaye odaklı oyun yazıyor

Ekli dosyayı görüntüle 12630

Yine de bu oyun hakkında düşüncelerimi değiştirmiyor. Kısacası ve uzatmamak amacıyla bana göre değil bu oyun ve herkese göre de olduğunu düşünmüyorum. Popülerliğini render kalitesine veriyorum. Daha acemi biri tarafından böyle bir hikaye anlatılsaydı genel olarak kimseye hitap etmeyen bir oyun olacakmış bence.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone ve Where It All Began Hakkında Bilgilendirme

- Where it all began'ın animasyonlarını oluşturmak için Summer's Gone bilgisayarına geçildi. (Where it all began bilgisayarı daha düşük olduğu için bir animasyon 2 gün sürüyor.)

- Summer's Gone çıkmadan önce Where it all began'ın betası yayınlanmak isteniyor ve betası bitmeden Summer's Gone'nin betası yayınlanmayacak aynı anda iki açık beta istenmiyor.

SG-wall-000.jpg

Agoni

Agoni

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun adult oyun tarihine taht kurmaya doğru gidiyor büyük ihtimal yaşına verdim harem tarzı oyunlara devam edebilirsin

Bresla19

Bresla19

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
şahsen bana göre efsane oyun her an seks olan oyunları hiç sevmedim sevmeyeceğimde. bu oyun benim için ilk üçte yer alır öyleki hikaye renderları seçimlerimizin hikayeye yön vermesi olsun bir çok oyundan iyi. Ve buradan bu oyunu seks için indiren arkadaşa sesleniyorum hikaye ve bir bağ olmadan herkesle ilişkiye girmesi ne kadar doğru sence hem tüm karakterlerle ilişkiye girmek seni neden mutlu edecek ki :)

Üst Alt