Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bence sende evden çık biraz hava al. Bu kısıtlı zeka ve oyun bilgin ile yorum yaparak komik duruma düşüyorsun buralarda.
Sen de tanımadığın kişiler hakkında olumsuz kelimeler kullanıp kendini daha fazla küçük düşürme bence. Fikrini beğenmez ve katılmazsın olur biter. Hakaret etmenin manası yok. Adam herhangi bir şekilde kötü bir söylememiş durumda.

Crashh

Crashh

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun sırf hikayesi için oynanır cinselliğe gerek yok o kadar sağlam nasıl sevmiyosunuz la :D

Dejahthoris

Dejahthoris

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dalga geçiyor olmalısınız. Testeron hormonu bir insanın ne kadar üst düzey olursa olsun, bu oyuna sırf sex sahneleri olmadığı için kötü demesi kabul edilemez. Bu bir oyun da değil ayrıca bir sanat eseri. Da vinci - Mona Liza, Beethoven-Moonlight, Pablo Picasso-Guernica ne ise Ocean-Summer's Gone da odur.

RionaBenim

RionaBenim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam oyun olduğunu unutmayın. Birbirinizi kırmanıza gerek yok oynayın geçin

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone Bölüm 4.5 Hakkında Çok Kısa Bilgilendirme

Renderler tamamlandı ve her şeyin bitmesi için sadece bir animasyon kaldı.

Where it all began'ın postwork ve test aşamaları başlayacak.

Not: tekrar söylüyorum aynı anda iki açık beta olmayacaktır ve aşağıya bir render bırakıyorum.

WormyBormyDormy.png

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Daha önce sordum muhtemelen kızmayın lütfen...Bu yeni çıkan bölümle beraber eski bölümleri yenilemeye devam edecekler mi??

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Daha önce sordum muhtemelen kızmayın lütfen...Bu yeni çıkan bölümle beraber eski bölümleri yenilemeye devam edecekler mi??
Sanırım ilk bölümü kendisi yapmadığı için yeniledi sonraki bölümlerin hepsi ocean'ın elinden çıktı yenileme yapmaz büyük ihtimalle çünkü diğer oyunu baştan aşağı yeniliyor

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
SagoK Scarlet42 bölüm 2 de yenilenecek diğer bölümlere göre kötü duruyor

Regium oyuna 6 ay boyunca hiç bir şey yapmayıp sonra oceanın önüne kötü bir 2.bölüm sürdü ocean bunu beğenmeyip regiumu kovdu ve kendisi aceleye getirip yaptı yaklaşık 2 ay gibi bir sürede bu yüzden onlarında düzenlemeye ihtiyacı var

S

Silinen üye 127592

Yeni sezonda da cinsellik olmazsa forumdan bu konuyu kaldırsalar yeridir çünkü adult oyun türüyle alakası artık kalmayacak. Hem hikaye çok ağır şu ana kadar çıkmış bölümlerde hem de bütün karakterlerin gösterip vermemesi gibi tavırlarından gına geliyor. Herkese önereceğim bir oyun değil ben şahsen çok sıkıldım oynarken.
Tam senlik bir oyun buldum git onu dene. Hem karakterlerin gösterip vermemesi gibi şeyler yok tam senin tarzında adult oyun.
HoneySelect2Libido DX

N4musb0zan

N4musb0zan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gördüğüm en iyi oyunlardan bir tanesi . Hikaye ve karakterler çok içine çekiyor kendini . Merakla 4.5 i bekliyoruz . Emeğinize sağlık 😍

G

Guveno34

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 3
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
4.5 hakkında bir bilgi varmı ne zaman çıkar sizce ?

S

saviola109

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben en son sürümü yükledim . oyuna başlamadan sex sahnesi yoktur diyor. doğru mu ?

Bresla19

Bresla19

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Arkadaşlar A.O.A ya veda ettiğimize göre bana being a Dik, Summer Gone veya A.O.A gibi oyunlar önerir misiniz? seks sahnesi olması pek umrum da değil grafikler render ve hikayesi güzel olması yeterli.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Arkadaşlar A.O.A ya veda ettiğimize göre bana being a Dik, Summer Gone veya A.O.A gibi oyunlar önerir misiniz? seks sahnesi olması pek umrum da değil grafikler render ve hikayesi güzel olması yeterli.
Çizim kalitesi anlamında biraz zayıf bulsam da aynı temanın örneklerinden biri olan 'University of Problems' önerebilirim.

Üst Alt