Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Bir bakarmisiniz oyunda en son elimizi bağlıyorlardi kelepçe ile ve orada bitti oyun ama YouTube birkaç videoda gördüm o sahneden sonra oyun devam ediyordu farklı bir sürümümü var oyunun
Güncellemesi geldi zaten şuan indirip oynayabilirsiniz

J

Jaugreos

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şuan ki indirmeye açık sürümde devamı var mi

M

merabalar_1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir bakarmisiniz oyunda en son elimizi bağlıyorlardi kelepçe ile ve orada bitti oyun ama YouTube birkaç videoda gördüm o sahneden sonra oyun devam ediyordu farklı bir sürümümü var oyunun
kanka onun devamı var biraz daha devam ediyor bende viclerin evine gitcekleri zaman bitti

M

merabalar_1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben oyunu burdan indirdim ve oynadım oynadığım zaman bı yazı geldi ve 4. sezona güncelledim eski bölümler çalışmaz gibi bı yazı vardı ben bu haliyle oynarsan sadece 4. bölümü mü oynarım yolda 1.bolumden itibaren mi?

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
ben oyunu burdan indirdim ve oynadım oynadığım zaman bı yazı geldi ve 4. sezona güncelledim eski bölümler çalışmaz gibi bı yazı vardı ben bu haliyle oynarsan sadece 4. bölümü mü oynarım yolda 1.bolumden itibaren mi?
Saveniz yoksa bölüm 1 den devam eder

A

allahyok31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba. Oyunda seçenekler yapıyoruzda bir rehber falan yok mu bunlarla ilgili?

Son düzenleme:
Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Bişi sorucam. Belli rotasındayken bella ile gece olayı yaşadıktan sonra, namiye bişi anlatmama rağmen, nojiko ambera mevzuyu söylüyor. Bunun üzerine mc bellaya hazırlıklı ol diyince, nasıl öğrendin diye soruyo bella. Mc de namiye söyleme hatasında bulundum diyo. Bunun sebebi ne ? Oysa ki seçenek olarak namiye söylememeyi seçiyorum ve nami ağlayarak odadan çıkıyor.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone Bölüm 4.5 Hakkında Kısa Bilgilendirme

Yaklaşık 1000 render alındı.

Güncelleme ortalama 1400 render olacak.

Animasyonların %80 i tamamlandı.

Aşağıya bir render bırakıyorum daha fazlası için Bölüm 4.5 Ön İzlemeleri konusunu ziyaret edebilirsiniz.

1662723269356.png

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Buçuk buçuk bölüm çıkartıyorlar, dellenmemek elde değil. Ne zaman hikayenin sonunu görüces baba ölünce mi ?

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Buçuk buçuk bölüm çıkartıyorlar, dellenmemek elde değil. Ne zaman hikayenin sonunu görüces baba ölünce mi ?
Bir rivayete göre 2035 yılında son bölüm çıkacakmış. Oyun güzel falan da ucundan ucundan gösteriyor yapımcı ömür yetmeyecek gibi

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya DrPink gibi bi donanıma sahip olur hızlanması için ya da birilerini işe alması lazım.
Başka türlü ı ıhh...

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Bir rivayete göre 2035 yılında son bölüm çıkacakmış. Oyun güzel falan da ucundan ucundan gösteriyor yapımcı ömür yetmeyecek gibi
2035 ise iyi, iyimser yani. Ben patron değilim ama, diğer patronlar nasıl oluyor da bu kadar yavaş gelmesine rağmen hala yapımcıya baskı yapmıyor anlamıyorum. Byferohck sen biliyor musun ?

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
2035 ise iyi, iyimser yani. Ben patron değilim ama, diğer patronlar nasıl oluyor da bu kadar yavaş gelmesine rağmen hala yapımcıya baskı yapmıyor anlamıyorum. Byferohck sen biliyor musun ?
Neden baskı yapalım ki zorla patron olmuyoruz ya sevdiğimiz için destek oluyoruz

Üst Alt