Savior Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Savior Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.14c
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Olmuyo indirme linkine basıyorum aylink diye bir yere girdiğinde orada kalıyo saniye bitmiyo donmuş olarak kalıyo yüklenmiyor eskiden böyle sorun olmazdı
Aşağıdaki konuda belirtilen adımları uygulaman gerek, uygulayamıyorsan sayfayı yenileyip tekrar dene.

yavuz67

yavuz67

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun bozuk mu ne bilmiyorum oyuna giremiyorum qerekli izin verilmedi diyo çık seçeneği geliyo oysa ki ben en başda oyuna girildiğinde istediği izini verdim işde ama yinede girmiyor böyle saçmalık mı olur

yavuz67

yavuz67

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Böyle saçma bir oyun yok gerçekden de bütün sorunlar benimi bulur arkadaş oyuna girilmiyor istediği izini de verdim yinede gerekli izin verilmedi diyin oyundan dışarı atıyor ben böyle bi sorun hiç görmemişdim bu sorunu düzeltin

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Böyle saçma bir oyun yok gerçekden de bütün sorunlar benimi bulur arkadaş oyuna girilmiyor istediği izini de verdim yinede gerekli izin verilmedi diyin oyundan dışarı atıyor ben böyle bi sorun hiç görmemişdim bu sorunu düzeltin
Muhtemelen Android 13 hatası, Discord sunucusunda videolu çözümü var. Sunucuya gelip #「💁」yardım-ve-hatalar kanalının sabitlemelerinde çözümü bulabilirsin.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Oyun bozuk mu ne bilmiyorum oyuna giremiyorum qerekli izin verilmedi diyo çık seçeneği geliyo oysa ki ben en başda oyuna girildiğinde istediği izini verdim işde ama yinede girmiyor böyle saçmalık mı olur
Android 13 hatası alıyorsun o sorun için geçici bir çözüm bulduk ve onu videolu bir şekilde Discord sunucumuzda paylaştık. Discord sunucumuza gelip #yardım-ve-hatalar kanalının sabitlemeler kısmına bakıp oradan videoya ulaşabilirsiniz.

D

DartVader

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
windows cloud linkinden indiriyorum zipten ayıklıyorum ancak oyunu açmaya çalıştığımda virüslü olabilir uyarısı alıyorum çözümü var mı

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
windows cloud linkinden indiriyorum zipten ayıklıyorum ancak oyunu açmaya çalıştığımda virüslü olabilir uyarısı alıyorum çözümü var mı
Oyun tek bir dosya şeklinde paketleniyor ancak lisanssız şekilde paketlendiği için virüs olarak görülebiliyor, buna yapacak bir şey yok. Yok sayıp anti virüsü kapatmak lazım. Oyunlarda hiçbir virüs yok, merak etmeyin. Virüs olsaydı bu kadar oynayan insan çıkmazdı.

yavuz67

yavuz67

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben geçenlerde indirmişdim geçenlerde dediğim de 4 ay oldu😂 o zaman oyuna istediği izini veriyodun yinede oyundan atıyodu android 13 sorunu vardı şimdi o sorun düzeldimi düzeldiyse indiricem bu oyunu o yüzden indirmeden bi soriyim dedim

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Ben geçenlerde indirmişdim geçenlerde dediğim de 4 ay oldu😂 o zaman oyuna istediği izini veriyodun yinede oyundan atıyodu android 13 sorunu vardı şimdi o sorun düzeldimi düzeldiyse indiricem bu oyunu o yüzden indirmeden bi soriyim dedim
Geçici çözüm olarak 'Paralel Space' uygulaması üzerinden oynayabilirsin oyunu.

ArcanistShaco

ArcanistShaco

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ver 0.14 bekliyoruz 5.gün önce geldi.

Khazad-dûm

Khazad-dûm

Üye
Kredi
0$
Türk yapımı çok kaliteli bir oyun. Çok keyif alarak oynadım. 16 saat kadar harbi sıkmadan oynattı. PurpleFellas ekibinin eline emeğine sağlık. Ocak ayı gibi bitirip birtakım notlar almıştım yaşanan olayların özeti niteliğinde. Buraya da paylaşayım unutan varsa bi göz atabilir.
•Oyun yapılan seçimlere göre farklı sahneler içermektedir. Evil mod ve iyi mod. Kötülük yaparsan kötülük barı yükselir (maks 25) ve ona göre sahneler gösterilir. İyilik yaparsan da yine aynı şekilde bar yükselir ve karakterlerle farklı sahneler yaşarsın.
•Süper güçleri olan ana karakter her şeyden (güçlerinden, tehlikeden) habersizdir. Babası olarak bildiği, kabul ettiği ünlü bilim adamı Dr. Eugene Donovan bir gün ansızın kaybolur. Bir daha da bulunamaz, kaçırılmıştır. Yine kendisi gibi bilim insanı olan eşi Vanessa kahrolur. Eugene ve Vanessa bir teşkilata bağlı 2 ajandır. Vanessa'nın kocası dışındaki tek varlığı çocuklardır. Aileyi koruyup kollamaya çalışır.
Çocuklara (süper gene sahip erkek ve yine özel yetenekleri olan 2 kız) bu olayla ilgili pek bir şey anlatmaz. Çocuklardan da en çok ana karakter etkilenir, Doktor Donovan'a kardeşlerinden daha çok bağlıdır. Karakterin 2 adet üvey kız kardeşi vardır, onlar da kendisi kadar önemli olmasa da güçlere sahiptir. Çocuklar olan bitenden ve kendilerinden bihaberdir. Çünkü Vanessa ve doktor kendilerine bir şey anlatmamışlardır.
Ana karakter, dokturun kaçırılma olayını aydınlatmak ister. Geri kalanını oynarken anlık olarak not aldım. Anlamadığım kafama takılan yerleri de yazdım. Karakterin yerine kendimizi koyup onun gözünden olaylara bakarsak:
•Eugene kaçıralı 12 yıl oldu. Bu işi çözme, araştırma amacıyla polis olmaya karar verme. Uzun süredir eve, kızlara, Vanessa'ya uğramama.
•Seksi polis iş arkadaşı Allison.
•Amber adlı tatlı kızla tesadüfi tanışma?
•Amber'la seks sonrası Haruka tarafından kaçırılma.
•Haruka kim? Neyden bahsediyor? Kimin için çalışıyor? Hangi tarafta? Kötü mü iyi mi?
•Dr. Donovan ile Haruka aynı tarafta mı?
•Eugene paralel evrende bir dünyada?
•Samantha adında zenci bir kısrak Haruka'nın bana anlattıklarının yalan olduğunu iddia edip kendisine güvenmemi istiyor. İnandırıcı gelmedi. Hangi taraf yalan söylüyor?
•Uzun zaman sonra eve dönüş. Kızlar çok büyümüş. Üvey milfim Vanessa karşılıyor. Olivia hafif çekingen sarışın fıstık. Daisy sıska marjinal kız, pek yüz vermiyor. Kendini ağırdan satıyor.
•Samantha kötü gibi. Haruka ve Allison'a güvenme.
•Daisy lezmiş. En yakın arkaşıyla odasında işi pişirirken yakalama.
•Daisy Robin ilişkisi. Robin pasif glb. Daisy de enteresan bir kız, henüz çözemedim bi yandan da bana yanlıyor herhalde, yılışmaya başladı.
•Samantha kiminle telefonda görüştü? Tanıdık biri muhtemelen. Güçlerimin olduğunu biliyorlar.
•Manipüle ve zihin kontrol yeteneğini keşfetme.
•Güç kullanımı sonrası cinsel isteğin kabarması.
•SID ajanları: Eugene, Vanessa, Haruka, Allison. Kızlar ve ben özel güçlere sahip denekler. Evrenin kaderini değiştirebilecek güçler. Ben seçilmiş kişiyim. Beni korumakla görevliler ama gerçekleri anlatmıyorlar.
•Güçleri kullandıktan sonra aşırı azgın olma. Yan etkileri başa bela. Saatlerce inmeyen alet. Rüyalanma sonrası seksi hizmetçi Maeve'e yakalanma.
•Maeve pek masum değil gibi, güven vermedi.
•Haruka ve Allison'la eğitim yapma.
•Her türlü özelliği öğrenebilme yeteneği, sınırsız kas ve güç gelişimi, normal bir insandan çok daha hızlı öğrenebilme.
•Amber'ı eve getirip aileyle tanıştırma. Daisy Amber'ı kıskanıyor.
•Vücut-beden değiştirme yeteneğini keşfetme. Daisy ve Robin havuz başındayken istemsiz olarak Robin'in vücuduna girme.
•Trevor adında hippi internetten Olivia ile tanışıyor. Olivia'yı kandırıp olmadığı biriymiş gibi kendisini tanıtmış. Buluşurlarken gizlice takip etme. Olivia, buna yüz vermeyince bebe kolundan tutup Olivia'yı zorluyor. Ortaya çıkarak puştu yere serip haddini bildirme.
•Oliva'yı kurtarınca duygusal olarak bize bağlanıyor. Sırılsıklam yanık.
•Maeve, Amber'la film sonrası iş üstünde bizi gözetlemiş. İzlerken de boş durmuyor, yaramaz küçük hizmetçi. Telefonda; olanları, gördüklerini birine anlatıyor?
•Samantha gizemli şahısla telefonla konuşurken kendisinden üst pozisyonda biri görevlendirilir. Samantha'ya bu kişinin komutları altına girmesi emredilir. Bu kişi Samantha'nın pek hazzetmediği biri.
•Vanessa son zamanlarda çok duygusal. Hafiften menopoza da giriyor. Hormonları sürekli değişim halinde. Eşini özlüyor. Uzun süredir erkeksiz ve çok arzulu. Eşine olan özleminin bir kısmını dindiriyoruz.
•Samantha'nın adamları tarafından kaçırılma. Allison gelip adamları dövüp bizi kurtarıyor. Ona olan öfkemiz azalıyor. Allison'la duygusal yakınlaşma. Arkadaşlık ilişkimiz başka bir boyuta evriliyor sanki.
•Daisy Samantha'nın üstü tarafından kaçırılıyor. Zorla kırmızı ışığa baktırılıyor. Zihninin kontrolü artık Daisy'de değil. Beynini ele geçiren kişiye usta diyor. Kulağındaki cihazdan Daisy'e emir veriyor.
•Vanessa'ya jest, yemekleri biz yapıyoruz bu seferlik. Vanessa bize çok bağlı. Farklı bir sevgi bağı var aramızda. Ayak masajı sırasında fena tahrik oluyor. Uzun zamandır bu duygulardan uzak, birisiyle birlikte değil. Uzun süredir birisi onunla ilgilenmemiş. Duyguları ve hisleri olduğunu hatırlıyor. Bize doğru kapılıyor, cinsel olarak da yaklaşıyoruz.
•Eugune ile yıldönümünde Vanessa ile şarap içip dertleşme. Süper gene sahip olduğumuzdan herkeslerden farklıymışız. Diğer deneklerden (Olivia, Daisy) üstünmüşüz. Eugene bize inanıyormuş. Vanessa sarhoş, yakınlaşma öpücük. Vanessa'yı uçurup 18'ine geri döndürme.
•Bizim elemanın kafası karışık. Ailesini arzulaması kendisini sorgulamasına neden oluyor. Etik olmadığını düşünüp vicdan azabı duyuyor ama kendisine engel olmaya çalışmıyor da. Ayrıca güçleri ve cinsel arzusu arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışıyor.
•Daisy tuhaf davranıyor. Baştan çıkarmaya çalışıp kendini geri çekiyor. Daisy'le çatıda içip dertleşme. Eski günlerden sohbet. Daisy'nin zihni gidip geliyor. Dengesini kaybedip aşağı düşecekken kolundan yakalıyoruz. Kollar kayıyor, aşağı doğru düşerken yere çakılmayıp havada süzülmeye başlıyor. Uçabilme yeteneğini keşfediyor. Daisy'i yatağına yatırıp aklını okuma. Anılarına girerek beyninin ele geçirildiğini öğrenme. Daisy'i kurtardıktan sonra yakınlaşma ve yatakta çufçuf.
•İnsanları manipüle edip istediklerimizi yaptırabiliyoruz. Yaşanılanları unutmasını sağlayabiliyoruz. Zihnindeki anılara ulaşabiliyoruz. Başkasının vücudunun içine girebiliyoruz. Fakat bu yeteneklerin çoğunun henüz yeterince kontrol edemiyoruz. Güçleri kullandıktan sonra uzun süreli geçmeyen yan etkiler bizi bekliyor.
•Haruka ile telefonda konuşurken birden paralel dünyaya ışınlanma, yatakla birlikte.
•Farklı Daisy ve farklı Vanessa. Fiziksel olarak ve kişilik olarak farklılar normal dünyadakilerle.
•Daisy diğer dünyadakine göre çok daha özgüvensiz ve çekingen. İlk defa erkek olarak bizi görmüş. Ee haliyle heyecanlanıyor.
•Bu dünyadaki Daisy fazlaca masum ve yalnız. Tek arkadaşı olarak bizi görüyor. Ve arkadaştan öte başka şeylerde hissediyor gibi. Burada kalmamızı özellikle Daisy istiyor, Vanessa da müsade ediyor. Etrafta hiçbir şey yok. Kimsecikler yok. 25 yıl önce bu dünyada bir savaş meydana gelmiş. Toplam 5 yıl sürmüş ve erkeker birden ortadan kaybolmaya başlamış. Bir 'şirket' (adı sanı bilinmeyen) ortaya çıkıvermiş, üstün silahlar ve donanımlara sahip bir şirket. Şirket, 6 ay içerisinde savaşı bitirerek korumayı üstleneceğini açıklamış; sonun yaklaştığını, ülkelerin liderlerini tutuklayarak yönetime el koyduğunu duyurmuş. Nüfus yıllar içinde epey azalmış. Özellikle erkekler ki daisy hayatında bir kere bile erkek görmemiş. Savaştan sonra kalan insanların bir kısmı rastgele seçilip şirketin kendi yarattığı kıtaya yerleştirilmiş. Geriye kalanlar da ölüme terk edilmiş ve muhtemelen ölmüş. Kıtada gece ve gündüz zamanları, hava olayları, her şey şirketin kontrolünde. Üstün teknoloji ve donanıma sahip paralel evrenlerde seyahat edebilen gizemli şirket? Eugene muhtemeldir ki bu şirkete karşı savaşırken şirkettekiler tarafından kaçırıldı.
•Buradaki Olivia biraz asabi, hırçın, dövüşçü, şüpheci, insanlara ve özellikle erkeklere oldukça güvensiz. Ailesine çok bağlı onları koruyup kollamayı görev edinmiş kendine.
•Sonradan Olivia'nın da güvenini kazanıyoruz.
•Daisy ve Olivia ile sıcak saatler sonrası eve şirketten birtakım adamlar gelir. Evi aramak isterler kavga dövüş başlar. Sinirlenince dövüş yeteneklerinde ve vuruş gücünde artış oluyor. Öfkelenip kendimizi kaybederiz, adamları annelerinin pıttığına geri postalayıp, bir dallamayı da tam boğarak öldürecekken portal açılır ve asıl dünyaya geri döneriz, bir veda bile edemeden.
•Eugene yıllar önce farklı bir boyutun olduğunu keşfeder. Diğer dünya üstün teknolojiye ve güce sahiptir. Diğer dünyada eley güçlü, kim olduğu belirsiz insanlar tarafından yönetilen bir organizasyon vardır. Bu organizyon diğer dünyaya seyahat etmenin bir yolunu bulur. Dr. Donovan da bu bağlantığı çözmeye çalışırken bazı bilim insanları ile birlikte kaçırılır. Vanessa artık her şeyi kızlara itiraf eder. Kızlar gerçekleri, güçlerini, ve kendilerini bekleyen kötülüğü öğrenirler.
•Vanessa niye bunca zaman her şeyi sakladı? Daha mı iyi oldu böyle? Eugene, Daisy ve ana karakter kaçırıldı. Güçlerini bilmeden kendilerini nasıl koruyacaklar?
•Diğer dünyadan geldikten sonra aşırı güç kullanımı sonrası felaket baş ağrısı olur ve karakter bayılır. Dünyalar arası seyahat edebilme özelliği keşfedilir.
•Emmayı terk edip Daisy ile daha da yakınlaşmak. Bir seçenek?
•Vanessa eğitimimizi üstlenir. Farklı metotlarla güçlerimizi ustaca kullanmayı ve kontrol etmeyi öğrenmeye yardımcı olacaktır.
•Maeve'in yavşak kardeşi Petro birden çıkagelir. Vanessa'yı dolandırmaya çalışır. Farklı alternatifler: Petro'yu tekme tokat dövme. Petroyu bağlayarak dövme. Petro'nun eline bıçağı takma. Petro'nun önünde Maeve'i becerme.
•Petro ve ailesinden bir şey çıkar mı acaba?
•Allison diğer dünyadan beraber geldiğimiz şirketteki adamı sorgular, kendine haz işkence yöntemleriyle adamın iflahını keser. Onu konuşturur. Eugene yaşıyor. Haruka gerçekleri saklama, bilinmesini istemez. Allison; Haruka ve biz arasında bir seçim yapacak.
•SID karargahında Vanessa ile tıbbi deneyler. Kaslara ilaç enjekte. Makineye bağlanma. Hayal gücü, beyin, zihinle, kendinle yüzleşme. Hislerinden ve benliğinden korku. Baş ağrısı, azgınlık yan etkisi, kontrolsüzlük. Dokunmayla cinsel halüsinasyonlar görme.
•Haruka'nın kızı Ruri'nin sorunlu ilişkisi ve Olivia ile takılma. Farklı alternatifler, Olivia ile yakınlaşma.
•Ruri ve Matthew gereksiz geldi, hikayeye hizmet etmiyor sanki.
•Allison ve Haruka ile 1 haftalık kamp, antrenman, dövüş. Sal ya da güçlerini kullan.
•Allison sırrı anlatır, Eugene'nin yaşadığını söyler. Allison'la sırt sırta verip adamları indirme. Mermiden hızlı hareket etme, koruyucu aura, diğer dünyaya kontrolsüz geçiş. Allison ile iyi ya da evil sceneler. Olivia ve Allison ile gücü kontrol ederek dünyaya geriye dönme.
•Ruri ve Haruka'nın evine baskın. Samantha ve adamlarını Haruka ile haklama. Allison arkadan Samantha'nın kafaya tekme. Öteki dünyaya portal. Haruka ile yakınlaşma.
•Vanessa, Olivia ve Daisy ile evil [25-0] ya da true [0-25] sahneler.
-v0.12 sonu-

Son düzenleme:
Üst Alt