Savior Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Savior Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.14c
Q

qaaq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yönetime bildiriyorum.
çözüldü discord hatalarda yardımcı oldular aynı klasöre atıp sonu .aoc olan dosyada türkçe yazmak lazım .aoc dan önce gelen karışık kelime yerine

Ekli dosyalar

• resim_2023-09-10_141423977.png
    resim_2023-09-10_141423977.png
    18.6 KB · Görüntüleme: 22
L

lenss3434@gmail

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şirkete saldırmaya gidiyorduk yolda kaldık devamı 3uncu yolda mi yoksa güncellemesi mi gelecek devami olarak

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
süper bir oyun sanırsam türk yapımı allison favorim ama genel olarak amber harici her kız karakteri sevmiştim .kesinlikle öneririm

eksi olarak diyebileceğim tek şey mcnin yüzünün görünmemesi .

E

emreyimlan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
the sandbox at is being used by different application hatasını veriyor çözümü nedir

E

emreyimlan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Zaten aynı isim ve dosya konumundalar dosyanın konumu bile aynı isimde

M

mabu40

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
save i olan var mı ya benimki formatta gitti de en son vanessa beni aletin içine sokmuştu

Leão Frosty

Leão Frosty

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni bolumleri mi acaba bu oyunlarin

S

sbomerfaruk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu ve 5 6 tane daha oyunda oyuna girip menüden başlaya tıkladığım an oyundan atıyor direk. Tüm oyunlarda yok. Boyutla falan da alakalı değil. Ksma gibi bi problem de yok. Anlamadım niye böyle. Benim gibi sıkıntı yaşayan başka biri var mı?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Bu ve 5 6 tane daha oyunda oyuna girip menüden başlaya tıkladığım an oyundan atıyor direk. Tüm oyunlarda yok. Boyutla falan da alakalı değil. Ksma gibi bi problem de yok. Anlamadım niye böyle. Benim gibi sıkıntı yaşayan başka biri var mı?
Discord sunucumuza katılarak bu sorunu bildirdiniz mi?

HanDreafuLL

HanDreafuLL

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna yeni bir güncelleme gelmiş sanırım. Doğru mudur? Tahmini olarak ne zaman paylaşılır?

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok güzel. Özellikle hikayesi için eğer cinsel içerik olmasa sinema filmi olsa izlenir diyebilirim.

Güncellemeden öncede oynamıştım ama bu güncellemede bazı yerler kesilmiş gibi. Yanlış hatırlamıyorsam rori ile kafeterya tuvaletinde sahne vardı ve bir de bunun odasındaki bomba sahnesi vardı gibi, önce oynayanlar bilir.

Karekterin bir iyi birde kötü rolde olduğu sahneler var. Şahsen bence kötü rolde oynadığımız sahneler daha iyiydi. Oyuna galeri sahneleri açık olarak başlıyoruz. O yüzden yeni oynayacaklara tavsiyem oyuna başlamadan önce galeriden herhangi bir sahne açın, kötü ve iyi role bakın hangisini severseniz oyunda o rotadan ilerleyin.

Ayrıca gelen güncelleme çok kısa belki bir saatlik oynanış var. Yani güncellensin diyen arkadaşlar çok sayıda olabilirler ama bence güncelleme için biraz daha beklenmeliydi. Çünkü oynadığımdan bir şey anlamadan hemen bitti. Emeği geçen herkese teşekkürler.

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
baya sevdiğim bir türk yapımı oyundu devamını çok merak ediyordum ama yapımcı patreon hesabını silmiş sanırım buda oyuna devam etmeyecek demek galiba baya üzüldüm umarım vazgeçer ve devam eder.

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
baya sevdiğim bir türk yapımı oyundu devamını çok merak ediyordum ama yapımcı patreon hesabını silmiş sanırım buda oyuna devam etmeyecek demek galiba baya üzüldüm umarım vazgeçer ve devam eder.
Yapımcı kendisi kapatmamış oyun içeriğinden dolayı patreon tarafından hesabı kapatılmış.

Üst Alt