Savior Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Savior Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.14c
A

agn1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
indirme yerlerine tıklanmıyo link mi eklenmedi henüz

Emir0

Emir0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şahsen, gurur duyuyorum, oyunu yapan kardeşimin eline sağlık gerçekten çok güzel duruyor, oyunları çevirip türkçe oynamamızı sağlayan başta moderatör ve diğer çevirmen ekibine canı gönülden teşekkür ediyorum bize böyle bir deneyim yaşattıkları için.

Q

qaaq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu çalıştırınca "the application was unable to load a requried component" hatası alıyorum çözümü var mı acaba

L

lenss3434@gmail

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu en baştan oynamaya başlayınca hırsızı yakaladıktan sonra kızla randevulesme sahnesine geçerken takılıp kalıyor ilerlemiyor bu sorunu yaşayan başka biri daha varmı varsa nasıl cozebilirim

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyunu en baştan oynamaya başlayınca hırsızı yakaladıktan sonra kızla randevulesme sahnesine geçerken takılıp kalıyor ilerlemiyor bu sorunu yaşayan başka biri daha varmı varsa nasıl cozebilirim
Ben de yaşıyorum aynısını
Oyuna baştan başladığınızda sürüm seçmenizi istiyor, ikinci bölümü seçip devam edebilirsiniz. Takıldığınız kısım birinci bölümün sonlarında zaten, hikayeden çok bir kayıp olmaz.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Amber'in yolunu neden baltaladılar anlamıyorum. Bana kalırsa sahne izlemeye değecek tek karakter Amber idi. Amber gibi bir karakter için (kişiğinden bahsediyorum) kurşun atar, kurşun yerim.

AlpKun

AlpKun

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba the application was unable to load a requried component hatası alıyorum Cloud dan indirdim çözümü nedir acaba

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-09-07 014738.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-07 014738.png
    7.6 KB · Görüntüleme: 15
E

emirhan077

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bende aynı hatayı alıyorum açılmıyor hiç bi şekilde ?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Üst Alt