Netorare Wife Misumi Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Netorare Wife Misumi Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0.1
S

Saniha

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Harika ötesi oynadığım konusu en güzel oyunnnn daha fazla lütfeenn..

E

emrozlp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
pc için indirme linklerinde sıkıntı var sanırsam bir türlü oynayamadım bu oyunu..

D

Deevrim

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
çizimleri bu tarz olan oyun önerisi var mı ntr olmasa daha iyi olur

D

Deevrim

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$

The Star Cove Incident var ama türkçe çevirisi gelir mi bilmem

türkçe olmasına gerek yok ingilizcem yetiyor bu tarz oyunlara ama bu çizim tarzındaki oyunlar hakkında pek bilgim yok daha fazla bildiğin varsa söyleyebilir misin teşekkür ederim

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
türkçe olmasına gerek yok ingilizcem yetiyor bu tarz oyunlara ama bu çizim tarzındaki oyunlar hakkında pek bilgim yok daha fazla bildiğin varsa söyleyebilir misin teşekkür ederim
2dcg diye geçiyor bu oyunlar. sitede fazla yok ama ingilizcen varsa yabancı sitelerde yüzlerce bulabilirsin.

R

Rızgarcin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu yapımcının diğer oyunları da Türkçe'ye çevirilmeli

Mrkhn34

Mrkhn34

I was broken and alone, i wanted to pain to end..
Kredi
0$
Sokarlar böyle oyuna amk ilk başta kocayı oynuyorsun sonra karını oynamaya başlayıp kocanı oçnun biriyle aldatıyorsun tribe girdim amk
Amg aynı ben de öyle oldum bu oyunu sonuna kadar oynayan net gavattır

T

thesilen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şimdi Oyun bir kere Ntr yani bu kadar güzel çizimleri ve sesleri olmasına rağmen Japonların aldatma fantezisini anlamıyorum zevk alıyor adamlar resmen şunu vanilya yapamadılar gitti :D neyse ana konuya gelelim Ntr olmadanda ilerleyebilirsiniz fakat çok kısa sürüyor ama çok güzel bir son ile bitiyor veyahut Ntr ile gidebilirsiniz daha uzun sürer fakat Ntr araya girer ve sonu anlamsız biter ben sırf merakımdan oynadım yoksa Ntr hiç sevmem çok saçma bir tür bana göre sevenlerini anlamasamda :D Ntr sevenler zaten oynar ama sevmeyenlere tavsiyem sadece merak için oynanınır çok bir olayı yok yani böle olcağına hiç Ntr olayına girmeden düz vanilya ve uzun seri olsa çok müq olurdu bence

StarOfAdult

StarOfAdult

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun kötü demiyorum ama oynadıktan sonra pişman olacaksınız ona göre oynayacaksınız

Üst Alt