Netorare Wife Misumi Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Netorare Wife Misumi Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0.1
Thelongertime

Thelongertime

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun adı

Netorare Wife Misumi bumu googlede yazıyorum çıkmıyor abi​

H

hasanagar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
internetim var ama internet bağlatınız yok yazıyor. ne yapmalıyım? internet güvenlik ayarlarındansa nereden değiştirmem gerekiyor?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
internetim var ama internet bağlatınız yok yazıyor. ne yapmalıyım? internet güvenlik ayarlarındansa nereden değiştirmem gerekiyor?
Her internet sağlayıcısının ayar bölümü farklı oluyor. En iyisi internete yazıp bakmak veya müşteri hizmetlerini aramak.

H

hasanagar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Her internet sağlayıcısının ayar bölümü farklı oluyor. En iyisi internete yazıp bakmak veya müşteri hizmetlerini aramak.
benimkisi vodafone. acaba şu 198.101 şeklinde giden yeri mi kastediyorsunuz? ordan mı değiştiriyoruz.

H

hasanagar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Google'a girip '' vodafone ev interneti güvenli internet kapatma '' yazıp aratırsanız sonuç bulabilirsiniz.
GUVENLI IPTAL" yazıp 2500'e SMS gönderebilirsiniz. demişler. fakat internet benim üstüme değil. oyunu offline oynamamızın bir yolu var mı?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
GUVENLI IPTAL" yazıp 2500'e SMS gönderebilirsiniz. demişler. fakat internet benim üstüme değil. oyunu offline oynamamızın bir yolu var mı?
Oyunun girişi için kesinlikle internet bağlantısı lazım. Eğer güvenli interneti kapatamıyorsanız farklı bir ağa bağlanıp deneyiniz. Örneğin telefon interneti gibi.

H

hasanagar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun girişi için kesinlikle internet bağlantısı lazım. Eğer güvenli interneti kapatamıyorsanız farklı bir ağa bağlanıp deneyiniz. Örneğin telefon interneti gibi.
telefonun internetine bağlandım, onda güvenli internet kapalı. ama yine aynı hata çıktı.

H

hasanagar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu telefona yükledim ve telefonun internetini kapatıp evin internetiyle girdim açıldı. sorun internet güvenliği ayarında değil o zaman. pc de açılmıyor. sebebi çözerseniz çok sevinirim. çünkü ben buradan premium üyelik almayı düşünüyorum. pc den oynamak istiyorum.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
telefonun internetine bağlandım, onda güvenli internet kapalı. ama yine aynı hata çıktı.
O zaman internet bağlantısı ile bir problem var.
oyunu telefona yükledim ve telefonun internetini kapatıp evin internetiyle girdim açıldı. sorun internet güvenliği ayarında değil o zaman. pc de açılmıyor. sebebi çözerseniz çok sevinirim. çünkü ben buradan premium üyelik almayı düşünüyorum. pc den oynamak istiyorum.
Sorun internet güvenliği ayarında bunun harici başka bir çözüm yolu yok maalesef.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
VPN ile oyuna giriş yapmaya çalışın ama Türkiye'ye bağlanan bir VPN denemenizi öneririm.

E

emrozlp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
güvenli internetim kapalı olmasına rağmen internet erişim sıkıntısı alıyorum sanırım bir sıkıntı oldu umarım halledilir cok oynamak istiyordum

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
güvenli internetim kapalı olmasına rağmen internet erişim sıkıntısı alıyorum sanırım bir sıkıntı oldu umarım halledilir cok oynamak istiyordum
Eğer giriş yap tuşuna bastığınız halde bir tepki alamıyorsanız; internet bağlantınızın açık olup olmadığından emin olun. Eğer bağlantınız olduğu halde bir tepki yoksa VPN kullanmayı deneyin (UrbanVPN indirip Türkiye'ye bağlanabilirsiniz tavsiyemiz budur) veya başka bir ağa bağlanın.

E

emrozlp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
aynen dediğiniz gibi yaptım oyundan kaynaklanan bir sıkıntı olduğu belli son zamanlardaki yorumlarda da aynı sıkıntıdan bahsedilmiş umarım düzelir de keyifle oynarız

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    997.7 KB · Görüntüleme: 12
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
aynen dediğiniz gibi yaptım oyundan kaynaklanan bir sıkıntı olduğu belli son zamanlardaki yorumlarda da aynı sıkıntıdan bahsedilmiş umarım düzelir de keyifle oynarız
Evet, maalesef böyle bir hata var ve düzeltmek için çalışıyoruz. İlk başta öncelikli olarak Summertime Saga böyle bir hata veriyordu onu düzelttik yavaş yavaş diğer oyunlara bakacağız.

H

hasanagar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun isteklerimizi nereye belirtiyoruz ve isteğimiz oyunların gelme ihtimali var mı?

E

emrozlp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ilginiz için teşekkür ederim umarım düzelir

Üst Alt