Netorare Wife Misumi Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Netorare Wife Misumi Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0.1
B

brobro2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu bitirdim. 206 MB olmasından dolayı pek bir beklentim yoktu ama ilk kez yanıldım. Muhtemelen birçok kişi bu yüzden indirmiyor ve yorum sayısı düşük.

Oyunda çok fazla sahne var. Her seçenek oyunun akışını ve sonunu değiştiriyor. 16'dan fazla son var. Kaydettiğim dosyaları tekrar açtım, farklı şıkları seçtim ve oyunun seyri değişti.

Etki düzeyi yüksek, çoklu finalli akıcı bir oyun.

K

Kojima

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyundaki tüm sonları gördüm. Takip ettiğim rehberi de ek olarak koymaya çalıştım ama boyutundan dolayı yükleyemedim. İsteyen internette "Netorare Wife Misumi Walkthrough" şeklinde aratırsa pdf şeklinde sitelerde mevcut.

Oyun zaten aldatma üzerine kurulu ama 2d bir oyunun beni bu denli rahatsız edebileceğini hiç tahmin etmezdim. Ruh haliniz sağlıklı değilse ya da bir dönemden falan geçiyorsanız bırakın ilerde oynarsınız.

Oyunun çevirisi müthiş. Emeği geçenlerin ellerine sağlık.

Oyunda bazıları küçük farklılıklar içerse de 11 tane son var ve oyun öyle aman aman uzun olmadığı için kayıt oluşturup tüm sonları görmek mümkün. Kötü sonlar beni psikolojik olarak epey zorladı. Kadına, erkeğe, sevgiliye, neredeyse tüm insanlara olan inancımı sorgulattı. Masumane sevgi ile ahlaksızlığın bu kadar güçlü işlendiği çok az içerik vardır. Biraz da o yüzden bende kamyon çarpmış etkisi yaptı.

Sonuç olarak aldatma türünü sevenler için özel olarak yapılmış diyebileceğimiz bir oyun. Grafikleri, sesleri, diyaloglarıyla çok etkileyici bir iş çıkartılmış.

E

Emraa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunları göremiyorum vip üye olmadığın içinmi acaba

A

adideniz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tahmini oynanış süresi 3-5 saat yazılı ama 20-25 dakika da oyun bitti

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Azienda adlı yapımcımızın ilk oyunu. Oyun 2020 yılında geliştirilmeye başlanmış ve 2021 yılında bitirilmiş. Yapımcı şu anda ''Turning the Page'' adlı diğer oyununu geliştirmekte. Oyunumuzun hikâyesi klasik birbirine âşık olan bir çifti işliyor. Yaptığınız seçimlere bağlı olarak sahneler ve gidişat yönleriniz değişiyor. Oyunumuzun daha çok NTR içeriğine odaklandığını söylemek istiyorum ancak seçimleriniz ile NTR'den kurtulmanız mümkün.

NTR içeriğini seviyorsanız oyun sizlere daha fazla hitap ediyor. NTR içeriğini sevmeyenler ise oyunun kısa mutlu sonlarına ulaşıyor, yani oyunda bir iradeniz var. Yapımcı vurdum duymaz bir şekilde sizlere sadece NTR içeriğini sunmuyor. Dilerseniz kendi seçimleriniz ile hikâyeye yön verebiliyorsunuz. NTR yolunu seçmeniz durumunda, bir süre sonra hem kadın karakteri hem de erkek karakteri yönetiyorsunuz.

Oyunda erkek karakter olarak ilişkiye girebileceğiniz sadece bir tane kadın karakter bulunuyor. Eğer NTR yolundan devam ederseniz kadın karakteri yönetiyorsunuz, böylelikle daha fazla sahne açıyorsunuz. Ben NTR içeriğini beğenmiyorum diyorsanız oyunda göreceğiniz sahneler de buna göre azalıyor. Oyunda herhangi bir hareketli animasyon sahnesi bulunmuyor, bütün sahneler geçişli resimler ile sağlanmış. Sahnelerin çoğunu ise oyunun arka plan müzikleri ve efekt sesleri güzel kılıyor. Görsel anlamda görebileceğiniz 39 tane sahne var ancak bunlardan çok azı NTR dışı kalıyor. Oyundaki sahneler güzel ancak NTR sevmeyenlerin dediklerimi göz önünde bulundurması gerekli.

Oyunun yaklaşık 11 tane sonu var,
içlerinden bazılarında ufak easter eggs'ler var. Bazı finallere özel olarak sahneler yapılmış ancak bu hepsi için geçerli değil. Oyunun bazı sonlarında adamakıllı sahne görmüyorsunuz. Oyunun bütün sonlarını görerek oynamak isterseniz ve sindire sindire oynarsanız yaklaşık 2 saatinizi alır. NTR içeriklerini bırakıp oynarsanız yaklaşık 30 dakikanızı alıyor.

Açıkçası NTR tarzı oyunlardan neredeyse nefret ediyorum. Çünkü bu tip oyunlarda genelde kadın karakterler bir sürtük misali kullanıyor ve itibarsızlaştırılıyor. Çok az oyun bunu iyi bir şekilde işleyebiliyor; oyunumuzda ise en azından irademizi kullanıp NTR yolundan sapabiliyorsunuz. Çok az NTR içeriğinde ''kadın'' baskın karakter olup masaya yumruğunu vuruyor. Özellikle NTR içeriğinde erkek karakterler baskın karakter olup birçok kadını elde edebiliyor ancak kadın karakterler daha çok ezilip elde edilen taraf oluyor.

Oyunumuz gerçekten çok güzel ancak uzun lafın kısası; eğer NTR içeriğini beğenmiyorsanız hiç bulaşmayın, çünkü oyunun içeriğinin neredeyse %80'ini NTR oluşturuyor. Ha ben girip NTR içeriği olmayan yeri oynamak istiyorum diyorsanız o zaman kısaca göz atabilirsiniz. Ben oyunun müziklerini, efekt seslerini, karakterlerini, oyunun çizimlerini ve ambiyansını beğendim. Tek eksik bulduğum nokta - NTR sevmediğim için- NTR olmayan içeriklerin daha az olmasıydı. Normalde buraya İngilizce bir rehber bırakacaktım ancak dosya boyutunu aşıyor, bundan dolayı birkaç hafta içinde kendini imha edecek bir rehber linki bırakıyorum. Rehberi bulamayanlar "Netorare Wife Misumi Walkthrough" yazarak google'de bulabilir :)

Son düzenleme:
BelphegorXXL

BelphegorXXL

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Azienda adlı yapımcımızın ilk oyunu. Oyun 2020 yılında geliştirilmeye başlanmış ve 2021 yılında bitirilmiş. Yapımcı şu anda ''Turning the Page'' adlı diğer oyununu geliştirmekte. Oyunumuzun hikâyesi klasik birbirine âşık olan bir çifti işliyor. Yaptığınız seçimlere bağlı olarak sahneler ve gidişat yönleriniz değişiyor. Oyunumuzun daha çok NTR içeriğine odaklandığını söylemek istiyorum ancak seçimleriniz ile NTR'den kurtulmanız mümkün.

NTR içeriğini seviyorsanız oyun sizlere daha fazla hitap ediyor. NTR içeriğini sevmeyenler ise oyunun kısa mutlu sonlarına ulaşıyor, yani oyunda bir iradeniz var. Yapımcı vurdum duymaz bir şekilde sizlere sadece NTR içeriğini sunmuyor. Dilerseniz kendi seçimleriniz ile hikâyeye yön verebiliyorsunuz. NTR yolunu seçmeniz durumunda, bir süre sonra hem kadın karakteri hem de erkek karakteri yönetiyorsunuz.

Oyunda erkek karakter olarak ilişkiye girebileceğiniz sadece bir tane kadın karakter bulunuyor. Eğer NTR yolundan devam ederseniz kadın karakteri yönetiyorsunuz, böylelikle daha fazla sahne açıyorsunuz. Ben NTR içeriğini beğenmiyorum diyorsanız oyunda göreceğiniz sahneler de buna göre azalıyor. Oyunda herhangi bir hareketli animasyon sahnesi bulunmuyor, bütün sahneler geçişli resimler ile sağlanmış. Sahnelerin çoğunu ise oyunun arka plan müzikleri ve efekt sesleri güzel kılıyor. Görsel anlamda görebileceğiniz 39 tane sahne var ancak bunlardan çok azı NTR dışı kalıyor. Oyundaki sahneler güzel ancak NTR sevmeyenlerin dediklerimi göz önünde bulundurması gerekli.

Oyunun yaklaşık 11 tane sonu var,
içlerinden bazılarında ufak easter eggs'ler var. Bazı finallere özel olarak sahneler yapılmış ancak bu hepsi için geçerli değil. Oyunun bazı sonlarında adamakıllı sahne görmüyorsunuz. Oyunun bütün sonlarını görerek oynamak isterseniz ve sindire sindire oynarsanız yaklaşık 2 saatinizi alır. NTR içeriklerini bırakıp oynarsanız yaklaşık 30 dakikanızı alıyor.

Açıkçası NTR tarzı oyunlardan neredeyse nefret ediyorum. Çünkü bu tip oyunlarda genelde kadın karakterler bir sürtük misali kullanıyor ve itibarsızlaştırılıyor. Çok az oyun bunu iyi bir şekilde işleyebiliyor; oyunumuzda ise en azından irademizi kullanıp NTR yolundan sapabiliyorsunuz. Çok az NTR içeriğinde ''kadın'' baskın karakter olup masaya yumruğunu vuruyor. Özellikle NTR içeriğinde erkek karakterler baskın karakter olup birçok kadını elde edebiliyor ancak kadın karakterler daha çok ezilip elde edilen taraf oluyor.

Oyunumuz gerçekten çok güzel ancak uzun lafın kısası; eğer NTR içeriğini beğenmiyorsanız hiç bulaşmayın, çünkü oyunun içeriğinin neredeyse %80'ini NTR oluşturuyor. Ha ben girip NTR içeriği olmayan yeri oynamak istiyorum diyorsanız o zaman kısaca göz atabilirsiniz. Ben oyunun müziklerini, efekt seslerini, karakterlerini, oyunun çizimlerini ve ambiyansını beğendim. Tek eksik bulduğum nokta - NTR sevmediğim için- NTR olmayan içeriklerin daha az olmasıydı. Normalde buraya İngilizce bir rehber bırakacaktım ancak dosya boyutunu aşıyor, bundan dolayı birkaç hafta içinde kendini imha edecek bir rehber linki bırakıyorum. Rehberi bulamayanlar "Netorare Wife Misumi Walkthrough" yazarak google'de bulabilir :)

Bu tarz oyunları bana söyleyebilirsin. Ben seviyorum.

BelphegorXXL

BelphegorXXL

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yani aklımda pek bu tarz oyun yok. Pandorax Box serisi, Inside Jennifer, Karma, The Interview bu tip türlere örnek vereceğim oyunlardır.
Geçen GTP-4 ile konuştum. Kendisi bir yapay zeka ve etik değerlerini biraz indirerek öneriler aldım. Bunları da ekleyeyim teşekkür ederim.

R

Rfnbey

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İnternet var ama bağlantınız yok diyor giremedim bir türlü

Üst Alt