MIST Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe MIST Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0.3
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyunu nasıl indiririm biliyorsan söyler misin
'İndirme Butonları' yazan yerin altından oyunu oynayacağın platformu seçip linke tıklayıp indirebilirsin. Linkteki reklamları geçemiyorsan da aşağıya bıraktığım konudan reklamları nasıl geçeceğini öğrenebilirsin.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Fazlasıyla uzun ve oynadığım diğer oyunlara nazaran konsept olarak farklı. Ama benim oyunlarda tilt olduğum mevzu var, o da dünya yansa bile seks yapmaları. Madem girices kabire, yanlayalım ha bire edasıyla, bilinmeyen gölgeymiş, ölüm kalım durumlarıymış hiiiiç. Umurlarında değil, tamam aga en çok siz sevişiyorsunuz. Neyse daha fazla yükselmeden yorumu bitireyim.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Fazlasıyla uzun ve oynadığım diğer oyunlara nazaran konsept olarak farklı. Ama benim oyunlarda tilt olduğum mevzu var, o da dünya yansa bile seks yapmaları. Madem girices kabire, yanlayalım ha bire edasıyla, bilinmeyen gölgeymiş, ölüm kalım durumlarıymış hiiiiç. Umurlarında değil, tamam aga en çok siz sevişiyorsunuz. Neyse daha fazla yükselmeden yorumu bitireyim.
oğlum oyun seks oyunu napacaklar başka

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Adı üzerinde adult oyun asıl amaç sex sahneleri ama bazı oyunlar abartıyor.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Bu kadar tetiklenmenize gerek yoktu. Demek istediğim şey, orada ölecekler ama hala seks peşindeler. Yoksa ben, kimse seks yapmasın demiyorum ki :D Bu oyunları oynama amacım bu zaten. Biraz seks ve kaliteli hikaye.

A

ayaksever

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gençler bizim doktor için bodruma bir yer inşa etmemiz gerekiyor ama mutfağa gidip inşa etmeye çalıştığım zaman bodrumun inşası yerine hamam inşasını görüyorum hamam icin ne olduğunu bilmediğim 5 tane malzeme istiyor taş ve odun haricinde ama bende yok nasıl toplayacağımı da bilmiyorum yardım edin helpppp

I

inzar88

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
baya övgü almış indirelim çeviri için teşekkürler ellerine sağlık.

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyun çok övülüyor ama sıra tabanlı savaş sistemli oyunları hiç sevmem ayrıca sanırsam sandbox onlarıda sevmem sizce yinede ön yargımı kırıp oynamaya değer mi

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyun çok övülüyor ama sıra tabanlı savaş sistemli oyunları hiç sevmem ayrıca sanırsam sandbox onlarıda sevmem sizce yinede ön yargımı kırıp oynamaya değer mi
sevmezsen sıkar çünkü 2-3 adımda bi yaratık denk geliyor oyunda. bi süre sonra tek atıyorsun hepsine tabii ama yine de sağa git sola git 2-3 adımda bir canavar kes falan sıkabilir oyun bu konsepti sevmeyen kişileri.

ÂRTHEON

ÂRTHEON

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunsa hile varmi yemek sikintisi cok cekiyorum ya hirde stamina

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunsa hile varmi yemek sikintisi cok cekiyorum ya hirde stamina
stamina olayı başlarda biraz can sıkıcı ama ilerledikçe kapasiten artıyor. onun dışında oyunun başında kolay modu seçersen yemek bol oluyor ama o da tarla işlerine girdikten sonra gereksiz oluyor.

M

mjste

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
tavsiye edilir oynadım türkçe olması çok güzel bi heyecan katıyordu. emeginize saglık teşşekkürler.

F

flapjack

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Adulut oyun konusun da top 5 rahat gider harika bir oyun mutlaka oynanmalı

soulless

soulless

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun tarzında önerebileceğiniz başka oyunlar var mı?

Scmelen

Scmelen

Kayıtlı Üye
Kredi
3$
Oyun indirme yerinde inmiyor neden çok aşırı yavaş ilerliyor 1 saat de 1 MB inmiyor diğer oyunlar direk iniyor bunda bir sorun mu var benimle mi alakalı yoksa

Üst Alt