MIST Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe MIST Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0.3
S

seskes5050

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bitirmediğim başka işler var kısmında takıldım, görever tamam niye bunu diyor?

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
seskes5050 Discord sunucumuzun #yardım-ve-hatalar kanalına yazabilirsiniz bilen bir arkadaş yardım edecektir.

E

Ecelname06

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşkar görevde sadece kabloları onar diyor ama onarmıyor bitirmem gereken iş var diyor ne atlıyoruz acaba

S

seskes5050

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynadıklarımın arasında en iyisi

E

Ecelname06

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Odada 2 gece kızlar ile ders çalışman lazım ögrenmen için sonra test var ondan sonra sabah göreve gideceksin.
Odada ders başlamıyor sadece konuşulmuş metinler yeni birşey yok ve test nasıl başlayacak

Son düzenleme:
L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Odada ders başlamıyor sadece konuşulmuş metinler yeni birşey yok ve test nasıl başlayacak
3. gece olabilir test sana kablo bant bıçak bulacak kızlar otomatik. sen eğer görev listende varsa başka şeyleri tamamla. yoksa eğer başka şey günü atlat dene. Kızların konuşmalarını yap hem içeride koltukta hemde dışarıda veranda da eksik konuşma olmasın. jenaratöre benzin buldun mu ?

E

Ecelname06

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3. gece olabilir test sana kablo bant bıçak bulacak kızlar otomatik. sen eğer görev listende varsa başka şeyleri tamamla. yoksa eğer başka şey günü atlat dene. Kızların konuşmalarını yap hem içeride koltukta hemde dışarıda veranda da eksik konuşma olmasın. jenaratöre benzin buldun mu ?
Hepsi tamam benzin koydum çalıştı bütün konuşmalar tamam görevlerin hepsi çizili sadece kablo ekleme çizik değil ondada bitirmem gereken işler var diyor çitlede tamam çiçekkerde hadat ediildi yinede ikerletemedim

B

berkerior

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda anlamadığım bi fps düşüklüğü var nasıl düzeltebilirim acaba

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
oyunda anlamadığım bi fps düşüklüğü var nasıl düzeltebilirim acaba
Cihazdan kaynaklı olabilir pc ayarlarından ekran kartına ve oyuna tam performans vermeyi deneyin ve hafızayı temizleyin arka plan da çalışan uygulamaları kapatın.

K

keskin06

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Androidde hileleri nasıl aktif edeceğim yardımcı olur musunuz PC de ekranın sağ altında çıkan hile menüsü telefonda çıkmıyor

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Peki tele nasıl yükleme yapacağız her defasında link geç diyoruz hep absürt linklere atıyor yardım pls
linke tıklıyorsun, sonrasında 5 saniye bekle diyor, 5 saniye bekle dedikten sonra "linke git"e tıklıyorsun. ilk seferinde reklam, ikinci seferinde indirme linki çıkar. bazen bildirimlere izin ver yazısı geliyor, ona izin verdikten sonra açılıyor. sonrasında kapatabilirsin o bildirimleri veya gizli sekmedeyken tıklarsan kabul etsen bile bir şey olmuyor.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Peki tele nasıl yükleme yapacağız her defasında link geç diyoruz hep absürt linklere atıyor yardım pls
Aşağıya bıraktığım konudaki adımları izleyerek indirebilirsin oyunu.

Üst Alt