MIST Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe MIST Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0.3
Sukehiro

Sukehiro

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
9$
Sürükleyici ve fantasti hikayesi ile diğer oyunlara kıyasla farklı ve keyifli bir oynayışı tarzına sahip kaliteli bir oyundu açıkçası bitirdikten sonra keşke tekrar oynasam dediğim nadir oyunlardan biri oldu böyle yapımları çizim tarzı yüzünden pas geçenler çok oluyor ama bir şans verilirse ne kadar iyi olduğunu göreceğinizi düşünüyorum 😋

P

pafilson

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son mağarada takıldım kaldım. Görev yok noreia ve mia dışarda takılıyor Robin ve lily mağaranın içinde boş boş oturuyolar. Neyi eksik yapıyorum acaba görev vs yok yardımcı olacak var mı

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
En son mağarada takıldım kaldım. Görev yok noreia ve mia dışarda takılıyor Robin ve lily mağaranın içinde boş boş oturuyolar. Neyi eksik yapıyorum acaba görev vs yok yardımcı olacak var mı
Oyunu oynamadığım için bu konuda bir bilgim yok. Discord sunucumuza katılarak yardım alabilirsiniz.

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sürükleyici ve fantasti hikayesi ile diğer oyunlara kıyasla farklı ve keyifli bir oynayışı tarzına sahip kaliteli bir oyundu açıkçası bitirdikten sonra keşke tekrar oynasam dediğim nadir oyunlardan biri oldu böyle yapımları çizim tarzı yüzünden pas geçenler çok oluyor ama bir şans verilirse ne kadar iyi olduğunu göreceğinizi düşünüyorum 😋
Mrb;

İşte bu yüzden 2d değil 3d...... Oyun 10 değil plus +1 Saygılarım ile..

AyakAvcısı

AyakAvcısı

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu sorunu bir tek ben mi alıyorum?

Ekli dosyalar

• 2023-03-11 (2).png
    2023-03-11 (2).png
    216.7 KB · Görüntüleme: 45
LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
malesef oyun açılmıyor yükledim ama gerisi yok
ilk tıkladığında o adultoyunceviri'nin pembe yükleme ekranında kalıyosa bekle biraz bazen çok geç açılıyor. bende bazı oyunları 2-3 dakikada falan açıyor ama açıyor en sonunda. oyun yüklendikten sonra başlat deyince atıyorsa ona yapacak bir şey yok maalesef.

Üst Alt