MIST Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe MIST Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0.3
0

0mrdgn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
balta mı geliştirmem gerekiyor ama çözemedim var mı aklında kalan

ADNAN11

ADNAN11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunda Android 13 problemi almıyorum sebebi ne acaba

Bloodyhand

Bloodyhand

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu nasıl bir oyun yav 182 sayfa save yaptım her karaktere özel arşiv yaptım zaten 4 tane var asrsadkaserk kesinlikle oynamayız gereken bir oyun hikayesi olsun karakterler olsun efsane bir de çoğu adult oyunlarda cinsel ilişki sanhelerinde ses yok bu oyunda hem ses var hem efekt yani böyle bir tarz oyun kolay kolay piyasaya gelmez bu tarz oyun var ise önerirseniz çok mutlu olurum:)

YüceJordix

YüceJordix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sonlara doğru sıkıcılaşıyor plot twist neredeyse yok başlarda güzeldi işgi çekiciydi karıların garip bir fehişe fantazisi vardı neyse arada gelip çeviri oyun oynarım ama bu sitede oynadıpım en kötü çevirilerden biriydi ayırdıpı zaman teşekkür ederim ama google çeviri gibi hissettirdi çeviri çevirmen sayısı mı yetersiz bilemem tabiki ama eleştiriyorum çünkü eleştiri olmadan gelişme olmaz yani bana göre oyun 10/6,7 falan lily karakteri daha bi ilgi çekici olmasına rağmen çok işlenmedi en çok robine zaman ayırırken sonlara doğru yok oldu oyunun sonlarına doğru azıcık açıkladılar tabi bu durumu ama lily alırı sönük ve durağandı asosyal inek kız havası verilmek istenmiş ama yinede neredeyse hiç işlenmeyip garılarım hehehe şeklinde ilerliyor oyun işte yani pek spoiler oldupunu düşünmüyorum bu yazdıklarımın hikayenin yapısından bahsettim genel olarak adminler spoiler olarak düşünürse spoiler içine alabilirler böyle yetkileri vardır diye düşünüyorum yoksa da kaldırıp bildirim atarsınız düzenle tekrar at diye ama ben pek spoiler oldupunu düşğnmüyorum iyi forumlar.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Sonlara doğru sıkıcılaşıyor plot twist neredeyse yok başlarda güzeldi işgi çekiciydi karıların garip bir fehişe fantazisi vardı neyse arada gelip çeviri oyun oynarım ama bu sitede oynadıpım en kötü çevirilerden biriydi ayırdıpı zaman teşekkür ederim ama google çeviri gibi hissettirdi çeviri çevirmen sayısı mı yetersiz bilemem tabiki ama eleştiriyorum çünkü eleştiri olmadan gelişme olmaz yani bana göre oyun 10/6,7 falan lily karakteri daha bi ilgi çekici olmasına rağmen çok işlenmedi en çok robine zaman ayırırken sonlara doğru yok oldu oyunun sonlarına doğru azıcık açıkladılar tabi bu durumu ama lily alırı sönük ve durağandı asosyal inek kız havası verilmek istenmiş ama yinede neredeyse hiç işlenmeyip garılarım hehehe şeklinde ilerliyor oyun işte yani pek spoiler oldupunu düşünmüyorum bu yazdıklarımın hikayenin yapısından bahsettim genel olarak adminler spoiler olarak düşünürse spoiler içine alabilirler böyle yetkileri vardır diye düşünüyorum yoksa da kaldırıp bildirim atarsınız düzenle tekrar at diye ama ben pek spoiler oldupunu düşğnmüyorum iyi forumlar.
Konuşma Türkçesi ile yazılmamış olması kötü olduğu anlamına gelmez. Senin için böyle yazılması akıcı hissettirmeyebilir veya donuk gelebilir ancak sürekli şaka yapılan, konuşma Türkçesi ile yazılmış çevirilerden hoşlanmayan insanlar da olduğunu göz önünde bulundurman gerek. Sırf diyaloglar akıcı olsun diye yazım yanlışlarına dikkat etmeden özensizce de yazabilirdik ama öylesi daha çok göze batardı, emin ol.

E

emin_mk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android linkler çalışmıyor malesef

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
elinize emeğinize sağlık. profilinizdeki sağdaki kadın karakter havuz başındaki hangi oyundan?

Y

yazar cizer34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sizin andoid cihazınızda kaç dk da açılıyor bende 5dk oldu açılmadı

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
sizin andoid cihazınızda kaç dk da açılıyor bende 5dk oldu açılmadı
Oyunu oynamadığımdan bilmiyorum ama beklemeniz gerekiyor oyun arka planda dosyaları işliyor eğer oyun açılmazsa oyunun verilerine temizleyip tekrardan deneyebilirsiniz.

K

Karayip33

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güzele benziyor yorumlardan da belli yanlız oyunu indirdim girdim oynarken biraz sürüyor atıyor save almazsam oyunu oynayamiyorum başladığım noktaya geri gidiyor

Üst Alt