Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
S

saigonjokers27

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Link açılmıyor bende ya mobilden.. vpnden sandim vpn ile girince bile açilmiyor

K

Kardinal6567

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaslar havuz temizlemede takıldım sağ altta mouse çıkıyor telden oynuyorum onu bir turlu calıstıramadım yardım lütfen

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Arkadaslar havuz temizlemede takıldım sağ altta mouse çıkıyor telden oynuyorum onu bir turlu calıstıramadım yardım lütfen
Daha önceden kayıt aldıysanız ona dönüp ayarlardan mini oyunları atla seçeneğini evet yapın, yoksa baştan başlamanız lazım.

ozlemdikbas

ozlemdikbas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunda görev yokmu ben hiçbir şey anlamadım

staylex34

staylex34

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
yeni sürüm ne zaman gelicek acaba

K

kerems61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İkidir yazıyorum yorumum kaldırılıyor oyunu nasıl virüssüz, windows defenderi kapatmadan oynayabilirim ?

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
İkidir yazıyorum yorumum kaldırılıyor oyunu nasıl virüssüz, windows defenderi kapatmadan oynayabilirim ?
Sana daha öncede cevap vermiştim. Kullanılan packerdan kaynaklı, bu tarz paketleme uygulamalarını anti virus programları virüs olarak görebilir. Güvenlik duvarını kapatıp devam edin.

K

kerems61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sana daha öncede cevap vermiştim. Kullanılan packerdan kaynaklı, bu tarz paketleme uygulamalarını anti virus programları virüs olarak görebilir. Güvenlik duvarını kapatıp devam edin.
Dosyayı indirdim, .exe yi çalıştırdım diyelim oyun dosyaları nereye kuruluyor yani bilgisayarımın nerelerine bu oyun ile ilgili dosyalara rastlarım. Ben 2,3 farklı yerde görmüştüm. Oyunu oynadıktan sonra her yerden silmek için soruyorum.

T

trolyeti123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2 ay önce en geç 1 aya çıkar diyoduk :D

S

spectre123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirdim oyuna başladım kurcaladım filan ses gelmiyorrr ???

Üst Alt