Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
ForDeor

ForDeor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu garip bir şeye dönüştürmüşler. Önceki sürümlerde şantajı yaptığımızdan haberi yokken şimdi roleplay yapıyormuşuz gibi yansıtmışlar. Keza Sara'ya gece yaptığımız şeyleri de aynı şekilde. Bunları etiklik olsun diye yapmışlar herhalde hatta komşuyu önceki sürümlerde izleyebiliyorken bunda hiçbir şey yapamıyoruz. Müdüre muamele yapan kızdan da eser yok
aynen öyle bende oyunu oynadığımda fark ettim ve cidden can sıkıcı ve ayriyetten oyunda bütün karakterlerle ilişkiyi fulledikden sonra oyun bitiyor galiba çünkü oyun bununla ilgili hiçbirşey sunmuyor ve karakterlerle ilişkiler bitince onlarla başka hiçbirşey yapamıyoruz mesela delilah diye bir karakter vardı onunla olan en son iddadan sonra o karıdan başka hiçbirşey bulamıyoruz ne konuşabiliyoruz nede tekrardan s*vişebiliyoruz ben cidden o kadınla ilerlemek isterdim

SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şimdi bu oyunun sonu falan bitti mi yani, karakterlerle olan hikaye bitmiş mi oldu? Her yerde bok gibi bitirdiğini görüyorum da sonları, daha beklenecek bi güncelleme falan var mı yoksa bu kadar mı artık oyun? Bitiren arkadaşlar cevaplarsa sevinirim henüz oynamadım.

R

Relongs

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şimdi bu oyunun sonu falan bitti mi yani, karakterlerle olan hikaye bitmiş mi oldu? Her yerde bok gibi bitirdiğini görüyorum da sonları, daha beklenecek bi güncelleme falan var mı yoksa bu kadar mı artık oyun? Bitiren arkadaşlar cevaplarsa sevinirim henüz oynamadım.
Bitti hocam bitti

A

Akaaka

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
aylık destekçi plus alırsak özel çeviriye erişebiliyor muyum acaba

S

sonefes240

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
1 aylık vip ile oyunu oynayabiliyormuyum

I

insan13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bunu nasıl indirebilirim biri bana mala anlatır gibi anlatabilirmi

Mongar

Mongar

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
5$
Özel çevirinin final sürümü gelecek mi ?

Ragna

Ragna

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayatımda bu kadar berbat bir oyun oynamadım ne hikaye var ne bir olay... Baya popüler diye bi girim demiştim o kadar sıkıcı ki sandbox sevmiyorsanız uzak durun

D

Dbl13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar bu lisanın havuzunu telefondan nasıl geçiyoruz ya

Dark0ne

Dark0ne

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun böyle kalıyor birisi yardım edebilir mi neden böyle oluyor? Altta konuşmalar geçiyor fakat görsel gelmiyor
edit: "H" tuşuna basınca geliyor görüntü fakat tekrar gidiyor

1704539454223.png

Son düzenleme:
hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şöyle bir hata veriyor neden

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-01-06 184350.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-06 184350.png
    24.4 KB · Görüntüleme: 20
0

07ahmet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android yukleniyor ama çalışmıyor ekran kalıyor ne yapmam lazim

Buserelle

Buserelle

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Celia bilgisayara erişme bölümünde takılı kaldım şifre yanlış gözüküyor "Ossa36" yazıyorum ama kabul etmiyor fix bir durumu var mıdır acaba

Üst Alt