Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
N

NeverStack

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
AOC formatlı dosyayı nasıl açacağım ?

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-01-22 202652.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-22 202652.png
    25.4 KB · Görüntüleme: 41
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
M

Mehmet012

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu androide indirdikten sonra sürekli atıyor bunun bir çözümü var mı

M

Mehmet012

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu android oynuyorum sürekli atıyor neden kaynaklı olabilir

Escobar1945_

Escobar1945_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu sınıftaki sarışın marcy denen kızla bi olayimiz var mı

E

Eagle5316

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun dosyası olan '.aoc' uzantılı dosyanın adı değişmiş. Dosyanın adıyla hatada çıkan ad bire bir aynı olmalı.

Şimdilik her ne kadar final olsa da direkt oyunu bitiremiyorsun, yapımcı oyunu bitiren sonları sonradan çıkartacak.
aga aynı sorun bendede var adınımı değiştirmem lazım düzelmiyo
-(düzeltme) adını değiştirdim oldu teşekkürler

Son düzenleme:
E

Eagle5316

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu sürümdeki modun seçenekleri kısıtlı, yanlış hatırlamıyorsam sahneler açılmıyordu.

Eğer Windows üzerinden oynuyorsan hızlı menüde 'mod menüsü' şeklinde yazıyor zaten, Android'de bir mod ya da hile yok maalesef.

Normalde bir oyunu silsen de kayıt dosyaların kaldığı için yeni sürümü indirdiğinde kaldığın yerden devam edebilirsin ama bu oyunda yapımcı değişiklikler yaptığı için büyük ihtimalle baştan başlaman gerekecek, kayıt dosyası hata verecektir.
aga baştan başlamak mecvurmu başka bir seçenek yokmu

M

mehdidc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-01-29-21-35-23-73_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2024-01-29-21-35-23-73_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    975.5 KB · Görüntüleme: 21
Sloikotaio

Sloikotaio

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunun dosyası olan '.aoc' uzantılı dosyanın adı değişmiş. Dosyanın adıyla hatada çıkan ad bire bir aynı olmalı.

Şimdilik her ne kadar final olsa da direkt oyunu bitiremiyorsun, yapımcı oyunu bitiren sonları sonradan çıkartacak.

bunu çözemedim aoc dosyasını hangi uygulama üzerinden açmam gerekiyor

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$

bunu çözemedim aoc dosyasını hangi uygulama üzerinden açmam gerekiyor
'.aoc' uzantılı dosyayı açamazsınız, dosya adını düzelttikten sonra aynı klasörün içindeki uygulamadan açabilirsiniz oyunu.

postacıgüvercin

postacıgüvercin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir 10-15 sayfa geri gidip ayni soruyu soran var mı diye baktım fakat bulamadığım için soruyorum. Oyunun daha başlarındayım, öğretmen olan bir hatun var (ismi celia idi galiba) görev ingilizce belki ben yanlış çevirdim fakat sex shoptan aldığın malzemeleri celianin dolaba koy diyor, deniyorum ama beceremiyorum, envanterden ürünü seciyorum problem o değil ben mi yanlis yapıyorum

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Bir 10-15 sayfa geri gidip ayni soruyu soran var mı diye baktım fakat bulamadığım için soruyorum. Oyunun daha başlarındayım, öğretmen olan bir hatun var (ismi celia idi galiba) görev ingilizce belki ben yanlış çevirdim fakat sex shoptan aldığın malzemeleri celianin dolaba koy diyor, deniyorum ama beceremiyorum, envanterden ürünü seciyorum problem o değil ben mi yanlis yapıyorum
Karakter hikayesinin kaçıncı adımı olduğunu yazmış olsaydın yardımcı olabilirdim ama hatırlamadığım için net bir şey söyleyemiyorum maalesef, görevde ne yazdığını ve kaçıncı adım olduğunu söyleyebilirsen yardımcı olalım.

postacıgüvercin

postacıgüvercin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Karakter hikayesinin kaçıncı adımı olduğunu yazmış olsaydın yardımcı olabilirdim ama hatırlamadığım için net bir şey söyleyemiyorum maalesef, görevde ne yazdığını ve kaçıncı adım olduğunu söyleyebilirsen yardımcı olalım.
Hallettim ilgin için teşekkür ederim

Üst Alt