Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
CONTRAJR60

CONTRAJR60

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Tamam işte yayınlamadı daha ve yayınlayacak gibi de durmuyor orda mart yazıyor ama daha bitiremedi oyunu.
Aynen paylasimlarinda en son 26 şubatta 9/15 yaziyodu su an oyunun 10/15 ini tamamlamis olsa bu hizla mayisa bitirir

walor

walor

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Böyle bi oyun var mı harbiden :D site de görmedim hiç yok sanırım
1679767618166.png

CONTRAJR60

CONTRAJR60

Kredi
0$
İlk sürümü derken yeni sürümden mi bahsediyorsunuz. Ve yeni sürümü ne zaman gelir emin değiliz yapımcı baya geç çıkartacak gibi görünüyor.
Patreon da öyle yaziyo kank ben ne gorduysem onu soyluyom yapimci zaten biraz tembel o yuzden mayis yerine temmuzda cikarsa sasirmam

F

Farabi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu adam gene iyi Summertime Saha yapimcisi 2 yildir ayni yerinde adam 6 aydir oyunu %75 den %80 ini yapamadi asil tembel Dark Cookie

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
bu adam gene iyi Summertime Saha yapimcisi 2 yildir ayni yerinde adam 6 aydir oyunu %75 den %80 ini yapamadi asil tembel Dark Cookie
Summertime Saga oyunu ana hikayesi bittiğinden beridir yapımcı yan hikayeleri ilerletmeyi deniyor.

CONTRAJR60

CONTRAJR60

Kredi
0$
Yapımcının ki yememiş patreondan final tarihini silmiş

CONTRAJR60

CONTRAJR60

Kredi
0$
Her zaman olduğu üzere yapmış yine yapacağını demek ki. Üstteki yorumlarımda da her zaman belirttiğim üzere kimsenin bu oyuna dair bir beklentisi olmasın
kanka adam 9/15 tamamlamış mal değilse geri kalanı da yapar yayınlar ama ne zaman yapar bilinmez

T

toprak1903

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
gençler charles pencere ve lindanın yolculuk planı konuşmasında takıldım kaldım. ilerlemiyor... var mı fikri önerisi olan????
levye var :))

Üst Alt