Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Yeni günceleeme ne zaman gelicek, normal cevriden Türkçe çevirin ne farkı var? Bırakmıştım genelikle yeniden adulta katıldım ve adultda çok farklılıklar var
Normal çeviri ile Özel çeviri arasında tek fark var Özel çeviride yapımcı ne yazmışsa onu yazıyoruz Normal çeviride ise çeviri yumuşatılmış oluyor.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Yeni günceleeme ne zaman gelicek, normal cevriden Türkçe çevirin ne farkı var? Bırakmıştım genelikle yeniden adulta katıldım ve adultda çok farklılıklar var
Normal çeviri yumuşatılmış oluyor. Özel çeviri ise direk ne yazıyorsa o çevrilmiş oluyor. Güncelleme konusu ise muamma.

P

pyrhnn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oynadığım oyunlar arasında en iyisi ama aylardır belki de yıl olmuştur güncelleme almıyor

I

ibrahim31a

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Havuzu yıkarken kim bölümü nasıl gecicem telefondan oynuyorum

A

Aras Ğ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son sürümün durumu nedir ve planlanan çıkış tarihi var mı sanki yılbaşı çıkması bekleniyor demiştiniz de yapımcı bir şey paylaşdı mı

F

Farabi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
marta ertelendi fakat her hangi br gelisme olmadi 31 mart a kadar belki bir süpriz gelebilir

CONTRAJR60

CONTRAJR60

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Yapımcının patreon sayfasinda Mart Final Sürümü yaziyo ne zaman yayinlanir ve cevirilir?

H

hasan33

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kimse bana bu oyunun parayla olduğunu soylemedi bu nedir yaa

Üst Alt