Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
B

beratt131

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Günlerdir bende soruyorum dostum fakat ilgili ekip hem şifreyi türkçe karakterle değiştirmişler hemde düzeltmiyorlar laptoba erişmenin imkani yok gibi
Ben şifreyi yazıyorum hepsi büyük harflerle yazdım yine de yanlış dedi

S

Selami kuk

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
judy komşu celia falan gelse keşke bitirdim ve evde yapacak birşey yok. Bu tarz bir oyun önerirmisiniz +18 olmasına gerek yok bu tarz bi açık dünyası olan seçenekli uzun bir oyun var mı
Being a dik , deliverance , depraved aveking , become a rock star vs gibi oyunlar var

İNTeRFeCToReM

İNTeRFeCToReM

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
oyun 10 numara tavsiye ederim

A

Ahmet666

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar yükleme de problem yaşıyorum yükleniyor yazıyor ama oyun açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim tesekurler.

C

csahmet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
save dosyasını nerden indirebilirim

Y

Yusuf23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncellemeyi bekliyorum 1.5 aydır yeter nolur güncelleyin artık şu oyunu

G

Gjoreiof

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu guncelleme için birisi tarih versin artik

Derezzerd

Derezzerd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bildiğim kadarıyla x sitesinin şuanlık bakımı yapılıyor heralde bu sitede dost sitesi o yüzden bu siteye atıyor
x sitesine ne oldu neden buraya atıyor . Oradaki hesapla buraya giriş olmuyor yeni hesap açalım acmasinada . Orada aldığım 3 aylık ultra vip üyelik ne olcak. Zaten üyeliği aldıktan kısa bir süre sonra oyunlarda sorunlar olmaya başladı şimdide bu. Hiç bir ayricaliktan faydalanamadiktan sonra . Ne anlamı kaldı para vermenin. 3 ayın yaklaşık 1 ayı sitedeki oyunların düzenlemesiyle ilgili geçti. Şimdide site komple yok. Üyelik sahiplerine bir bilgilendrme yapılması gerekmez mi..
Adult Oyun Çeviri Discord Sunucusuna katılmak için tıkla! Discord adresine gelirseniz sizi detaylı bilgilendirebiliriz.

Moderatörün son düzenlenenleri:
E

Ebesis

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu yapimcinin ... artik yap sın artik beklemekten sikildım ya kaç aydir cikacak deniliyor

Üst Alt