Midnight Paradise Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Midnight Paradise Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.16
C

crackly13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Açılmıyor demeniz yardımcı olmamız için yeterli değil. Giriş mi yapamıyorsunuz, giriş yaptıktan sonra oyun mu kapanıyor, oyunu oynarken oyundan mı atıyor vs. birden fazla ihtimal var.
oyunu indiriyorum zipten cıkartıyorum,uygulamaya basınca hicbirsey olmuyor..uygulama giris yapamıyorum

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selamlar bu oyun ne zaman bitiyor acaba? 31. ana görevdeyim şu anda nerede sonlandığını merak ediyorum ona göre hazırlayayım kendimi. Bu tarz oyunların en kötü yanı olmadık yerde bitmeleri. :D

edit:

ana görev 40 joyce 26 isabel 23 ruby 24 jane 29 eliana 7 aunt 6 celine 7 görev sürüyormuş toplam internette yazdığına göre. burada bilgi olarak dursun.

Son düzenleme:
B

black35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun 0.16 elit bölümü mu yoksa yeni güncelleme geldimi

E

ErenBrk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhabalar joycenin dosyalarıni alma kısmında takılı kaldım var mı bilen

Sikke31

Sikke31

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Joyce la sabah konuş diyor ama sabah mutfakta joyce olmuyor ne yapacağım

N

Nuada

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu oyun muhteşem fakat yılda bir güncelleme ya geliyor ya gelmiyor.

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
0.17 bu hafta çıkacakmış diyor. Versiyon çıkınca hemen yama çalışması başlanacak mı? Bu durumda 0.16'ya erişimler de kapanacak mı? Ona göre indireceğim. Kısa bir oyun gerçi ama oyunun ortalarındayken betaya alınırsa boş yere oynamak yerine 0.17 beklemek daha mantıklı olur.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
0.17 bu hafta çıkacakmış diyor. Versiyon çıkınca hemen yama çalışması başlanacak mı? Bu durumda 0.16'ya erişimler de kapanacak mı? Ona göre indireceğim. Kısa bir oyun gerçi ama oyunun ortalarındayken betaya alınırsa boş yere oynamak yerine 0.17 beklemek daha mantıklı olur.
Net bir tarih ve bilgi veremiyoruz.

Üst Alt