Midnight Paradise Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Midnight Paradise Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.16
E

Erkoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun şuandaki Türkçe oynanabilir sürümü nedir ve ne zaman yayınladı?

L

lucifer 5759

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şimdi şu seçimlerde -1 ahlak varya onu seçdikde ne oluyor her kes bizden nefretmi ediyor yoksa her kese tecavüzmü ediyoruz

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Şimdi şu seçimlerde -1 ahlak varya onu seçdikde ne oluyor her kes bizden nefretmi ediyor yoksa her kese tecavüzmü ediyoruz
Ahlak şimdilik ek içerik açmıyor, bazı seçenekleri etkiliyor sadece. İleride yapımcının ne ekleyeceğini bilemeyiz tabii.

M

maotun

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar oyunlarda konuşma sesleri neden yok ayarlar kısmında açık kısılabiliyor ama oyun içerisinde yok. Benimle ilgili bir sorun mu yopksa oyunlar mı böyle... müzik sesleri vs geliyor konuşmalar yok

incozn

incozn

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
Destekçi Plus
Kredi
3$
Arkadaşlar oyunlarda konuşma sesleri neden yok ayarlar kısmında açık kısılabiliyor ama oyun içerisinde yok. Benimle ilgili bir sorun mu yopksa oyunlar mı böyle... müzik sesleri vs geliyor konuşmalar yok
Konuşma sesleri yok oyunda zaten bir çok oyunda olmaz

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Oyunun üstüne 100 tane güncelleme çıkmış siz hala güncelleyeceksiniz. Bu oyunu görmezden gelmenize neden olan ne anlamadım.

D

delly120

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sofia ile televizyon nasıl izlicem öğleden sonra gidiyorum olmuyor bide kendi evine gidiyorum

F

ferhat3659

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu anlık çok bir değişiklik olmuyor ancak oyun finale yaklaştıkça elbet farklılıklar olur.
açıkcası oynadığım çoğu oyunda o hilelerin işe yaradığını sanmıyorum. örneğin bir oyun vardı ismi hatırlamadım şimdi ahlaksızlığı full yaptım. sonra ki seçim de yine namuslu namuslu takıldı. bu çoğu oyunda böyle oyunun sonlarında zaten o raddaye gelmiş oluyor full yapmaya gerek yok diye düşünüyorum. yani olacaksa baştan etkisi olması gerekli ki hilenin anlamı olsun

incozn

incozn

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
Destekçi Plus
Kredi
3$
bir güncelleme gelse iyi olur <3

Üst Alt