Midnight Paradise Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Midnight Paradise Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.16
TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Yok ben yeni versiyonun çevirisini sormadım. Sadece planlarınız arasında erken bir yere sahip mi öğrenmek istedim. Çıktığı gibi eski sürümü betaya alırsanız oyunun yarısında kalır kayıt ondan.
Popülerliği ve oynanması çok olan oyunların çevirilmesi diğer oyunlara göre daha erken yapılabilmekte ondan bu oyunun çevirisi yeni sürüm çıktıktan kısa bir süre sonra gelebilir ama net birşey yok.

A

AliDemir3213

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni güncelleme yayınlanınca indirdiğimizde oyuna sıfırdan mı başlıyoruz yoksa kaldığımız yerden devam edebiliyor muyuz. Save dosyalarını yeni versiyona aktarabilir muyuz?

F

Fuat.34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Karakterin kadın yada erkek olduğunu nerden anlıyoruz

C

cedrix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hocam artık su oyunun finali gelsin ya 4 yıl oldu :)

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Merhaba, Beğendiğim oyunlar listesinde olan ''Midnight Paradise'' uzun bir süredir güncelleme almıyordu. Yapımcısı olan ''Lewdlab'' nasıl geliştirme yaptığı hakkında pek fazla da bilgim yoktu. Bu kadar zamandır ne üzerinde geliştirme yaptığını da merak ediyordum. En sonunda bir güncelleme sonunda geldi, kaldığım yerden başlama umuduyla oyunu oynadım ancak kayıt dosyalarım görünmüyordu. Bunun nedeni ''Lewdlab'' oyunu yeniden tasarlamış olmasıdır. Her oyuncu gibi mecbur oyuna yeniden başlamak zorunda kaldım. Hikaye açısından sadece ''Ruby'' biraz ilerleme kat ediyoruz. Ancak bu sizi yanıltmasın oyun tamamiyle yaşanabilir açık dünyaya dönüştürülmüş.

Her gün farklı bir aktivite, her gün farklı içerikler ve her güzel kadın karakterle farklı etkileşimler de bulunuyoruz. Tabi ki samimiyet seviyesi arttıkça yakınlaşmaların boyutu artıyor. Bu içerikler hikayeden tamamen bağımsız olarak ilerliyor bazen hikaye de samimiyet yükselince kadınlarla olan aktivite içeriklerine ek puanlar ve ek içeriklerin açılmasını da sağlıyor. Bu içerikler az değil baya çok her mekana eklenmiştir. Hikaye de bazı kadın karakterlerin iki farklı yolu olduğunu da unutmamak gerekir. ''Ruby'' buna doğru yol almaktadır bunlar bozulma ve aşk yollarıdır. Yeni tasarlanan çevre aktiviteler de bu yolları içeren seçeneklerle de mevcuttur.:giggle:

Yani seçeceğiniz yol her şeyi etkiliyor. ''Lewdlab'' artık gelecek güncellemeleri karakter hikayelerinin gidilecek yollara göre şekillendireceğini sanıyorum. Özellikle evin hanımı olan Milf kadın karakter için bekliyorum. Açık dünya aktivitelerine o da eklenmiş ancak hala tam olarak gelişme hikayesi bitmediğinden hala eksik içerikleri var. Sonra ki güncellemeyi merakla bekliyorum.:sneaky:

F

ferhat3659

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ev sahibesinin durumunda ben kalsam bir erkek olarak benden yaşça ufak birine bunları yapsam adımız iki günde sapığa yada sübyancıya çıkar :D hikaye güzel renderlar falan da iyi

soulless

soulless

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun gibi görev odaklı ve kaliteli oyunları önerir misiniz?

soulless

soulless

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun gibi göreve dayalı oyunlar önerir misiniz?

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar oyundaki sandbox çok mu şey sandbox oyunlarını pek sevmiyorum ama bu yapımcının diğer oyunu olan Dreams of Desireyi bitirdim ve çok sevdim ondada arada sırada odalar arası dolaşma vs vardı acaba diyorum bu midnight paradisede de aşırı sandbox olayı yok mu eğer yoksa denemek istiyorum görüntüler karakterler baya güzel duruyor bu oyunu kaçırmamam lazım sırf sandbox diye

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
arkadaşlar oyundaki sandbox çok mu şey sandbox oyunlarını pek sevmiyorum ama bu yapımcının diğer oyunu olan Dreams of Desireyi bitirdim ve çok sevdim ondada arada sırada odalar arası dolaşma vs vardı acaba diyorum bu midnight paradisede de aşırı sandbox olayı yok mu eğer yoksa denemek istiyorum görüntüler karakterler baya güzel duruyor bu oyunu kaçırmamam lazım sırf sandbox diye
Nereye gitmen gerektiği görevler menüsünde söyleniyor zaten, çok zor değil.

P

poloxa6338

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çook sağlam oyun. Seks sahnesi bi tık az gibi. Daha çok fantezi vs hikayeli durumlar üzerinden ilerlemiş. Bu tür sevenler için harika. Ben bayıldım.

Üst Alt