Midnight Paradise Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Midnight Paradise Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.16
novahkhiin

novahkhiin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni sürümü denemek istiyorum fakat hiçbir konusma metni yok ve hata veriyor nedeni nedir ?

Mehri3333

Mehri3333

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bu güncelleme neleri içeriyor hikayenin devamı mı?

Mehri3333

Mehri3333

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Güncellemeleri baya geç geliyor yayinciyi takip etmek gerekir

Khazad-dûm

Khazad-dûm

Üye
Kredi
0$
Açıkçası büyük umutlarla başladıydım yapımcısından ötürü fakat pek aradığımı bulamadım. (Dreams of Desire ile çıtayı arşa çekti Lewdlab, kendi bile o seviyeye yaklamaşadı maalesef.) Vasatımsı, sıradan bir oyun. Biraz Milfy City biraz Dreams of Desire havası olan, potansiyelli ama kötü kurgulu, klasik senaryolu, ensest konseptli, sandbox oyun.. Oyun görsellik açısından çok şey vaat etse de (ana karakter hariç) hikaye için aynısını söylemek pek mümkün değil. Genel olarak sahneler birbirinden kopuk ve olay örgüsü iyi değil. Joyce, Ruby, Isabel karakterleri gerçekten hoş, iyi tasarlanmış. Yan karakterlerse birkaçı harici hikayeye pek hizmet etmiyor, zorlama gereksiz sahneleri var. Main karakter hele tam bir uyuz ergen. Aynı türlü benzer işlerde görmediğim bir kısım var. Bizim tipsiz eleman fütursuzca kendi anasına kayıyor, bacısına halleniyor. Tamam eyvallah oyun böyle ama daha iyi işlenebilirdi sanki. Rahat rahat geceleri tecavüz eyleminde bulumasındansa ne bileyim karakterin kendisiyle bir iç çatışması olsun, durumun ahlaki yönünü sorgulasın, vicdan azabı falan çeksin ardından ne yapıyorsa yapsın. Bu gibi detaylar ve hikaye işleyişi, anlatımı beni tatmin etmedi. Seks sahnesi de çeşitsiz, kısıtlıydı. Yeni sahneyi bulmak uğruna yat kalk, zaman geçir eylemlerini yapmanız gerekiyor ve sahneler de pek tatmin etmediğinden yer yer sıkıcı oluyor. Oyunla ilgili iyi şeyler, kötü şeylere oranla az olduğundan süreyi de dahil ettiğimizde oynamasam da olabilirmiş diyorum. Bilmiyorum belki de yüksek beklentiyle girdiğimden böyle düşünüyorum. Yine de sevenleri vardır elbette saygı duymak lazım.

C

crackly

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
güncelleme geldi ama acılmıyorr bir yardımcı olurmusunuz

C

crackly

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İYİ SİTESİNİZ AMA BİRDE HEMEN CEVAP VERSENİZ YADA ÖYLE BİR PLATFORM KURSANIZZZ

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
güncelleme geldi ama acılmıyorr bir yardımcı olurmusunuz
Açılmıyor demeniz yardımcı olmamız için yeterli değil. Giriş mi yapamıyorsunuz, giriş yaptıktan sonra oyun mu kapanıyor, oyunu oynarken oyundan mı atıyor vs. birden fazla ihtimal var.

Üst Alt