Melody Türkçe Yapay Zeka - 1.0 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Melody Türkçe Yapay Zeka - 1.0

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Gürkan17

Gürkan17

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Harika bir oyun daha, Melody çok iyi bir kız. Seviyesini yüksek yapmamız durumunda en mükemmel sona ulaşıyoruz.Güzel ve duygulu bir hikaye ve bu hikayede aslında siz baş karakter değilsiniz.Melody baş karakterdir.Siz Yardımcı oyuncusunuz.Melody'e hayatı ve müziği öğretecek sizsiniz.:giggle:Çevirmenleri tebrik ediyorum.(y)
Sonu bende dvdci de bitiyo 7. Haftada.puanim 202 idi normal degilmi yoksa yanlis secimmi yapmisim?

Moderatörün son düzenlenenleri:
SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyun nerde bitiyor bende 7. Haftada dvdci de bitirdi.202 puanım vardı herhangibir hata yapmismiyim
Merhaba, Oyunun en yüksek 400 puanı var. Bu dereceye yükselirseniz mükemmel bir eş ödülü alırsınız. 385 puan ise en düşük mükemmel son puanıdır. Daha düşükleri standart sonlar, harem sonlar, kötü sonlar ve baş kadın karakterle olmadan hangi kadın karakter ile yolunuza devam ettiyseniz onunla ilgili sonlar içermektedir. ;)(y)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Gürkan17

Gürkan17

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba, Oyunun en yüksek 400 puanı var. Bu dereceye yükselirseniz mükemmel bir eş ödülü alırsınız. 385 puan ise en düşük mükemmel son puanıdır. Daha düşükleri standart sonlar, harem sonlar, kötü sonlar ve baş kadın karakterle olmadan hangi kadın karakter ile yolunuza devam ettiyseniz onunla ilgili sonlar içermektedir. ;)(y)
Melody ile gitmek için herkesi red mi edicem?

B

bruh2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Drivedan indiremiyorum çünkü her drive linkini açtığımda ''Erişim Reddedildi'' uyarısı alıyorum ve benden erişim talep etmemi istiyor.Bu benim sorunum mu yoksa yükleyen kişiden kaynaklı mı?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Drivedan indiremiyorum çünkü her drive linkini açtığımda ''Erişim Reddedildi'' uyarısı alıyorum ve benden erişim talep etmemi istiyor.Bu benim sorunum mu yoksa yükleyen kişiden kaynaklı mı?
Drive linklerinde sorun olduğu için cloud linkinden indirmeyi deneyiniz.

Kabiliyetlierk

Kabiliyetlierk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun akıyor yani güzel hikayesi güzel sahneleri çok seçimli olması güzel ama tek sıkıntısı çeviriyi sanki Google çecridrn yapmışlar Göğüş yerine fincan diyor mesala ne alakaysa

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Oyun akıyor yani güzel hikayesi güzel sahneleri çok seçimli olması güzel ama tek sıkıntısı çeviriyi sanki Google çecridrn yapmışlar Göğüş yerine fincan diyor mesala ne alakaysa
Bu oyun yapay zeka olduğu için çevirisi translate kullanarak yapıldı. Oyunun adının yanında bu yüzden yapay zeka yazıyor.

K

killjoy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaslar oyun tek sonlumu yani teyzesiyle yada arkadasinin kardesiyle biten alternatif sonlar varmi?

Alim

Alim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mobil. Yukıeniyor yazisinta takiliyo ve en az 20 dakikadir bekliyorum

Üst Alt