Melody Türkçe Yapay Zeka - 1.0 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Melody Türkçe Yapay Zeka - 1.0

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Alim

Alim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tessekurler sonunda acildi.

A

Arzat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android Gdrive linkine girdiğimde drive bana oyunun mevcut olmadığın söyledi😫

hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba, Evet ''Melody'' mükemmel sona ulaşmak için tüm kadın karakterleri ret edilmesi ve ''Melody'' hamile kalmaması gerekiyor.:unsure:
galeri kısmında melody ve diğer kızlar ile birlikte grup sahneleri var ama sanırım harem sonları var bu mükemmel son değil mi :D

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
galeri kısmında melody ve diğer kızlar ile birlikte grup sahneleri var ama sanırım harem sonları var bu mükemmel son değil mi :D
Merhaba, Dediğiniz gibi bu sonlar harem sonlardır. Oyunda bir kaç tane son daha var, ancak mükemmel son en düşük 385 puan standart ve 400 puanlık harika bir eş sonlarıyla ''Melody'' ile olan romantik sondur. 400 puanlık harika eş ekstra noel sahnelerini açmaktadır.🤓

hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba, Dediğiniz gibi bu sonlar harem sonlardır. Oyunda bir kaç tane son daha var, ancak mükemmel son en düşük 385 puan standart ve 400 puanlık harika bir eş sonlarıyla ''Melody'' ile olan romantik sondur. 400 puanlık harika eş ekstra noel sahnelerini açmaktadır.🤓
400 puanı deneyelim olursa olur ztn galeri ve extralar kısmı açık yapamassam ordan bakarım :)

K

Kojima

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu farklı zamanlarda 2 kez baştan sona pek çok kez de save noktalarından diğer kız sonları için bitirdim.

Öncelikli olarak oyun çok uzun. Farklı zamanlarda oynamamış olmasam farklı şeyler göreyim diyerek birkaç kez oynanacak bir oyun değil. O kadar fazla diyalog var ki sanki o karakterlerin hayatını yaşıyosunuz. Seveni için güzel olabilir ama bu kadarı benim için fazla.

Oyunun sıkıntılarından biri de size herhangi bir seçim sunmamasına rağmen yapılacak iş için sizin tıklamanızı beklemesi. Mesela sadece kızı öpme seçeneği sunuyor başka bir seçim yok yine de tıklama bekliyor. Bunu muhtemelen etkileşimi artırıp kendimizi karakter yerine koyalım diye yapmışlar. Aklıma başka bir sebep gelmedi ama bu tek seçimli tıklamalar başka sonları görmek için hızlı şekilde ilerlemeye çalıştığınızda atla seçeneğini sürekli durduruyor. Yahu seçim varken tamam da yokken bari bu tek seçimleri hızlı atlatmada otomatik geç.

Bir başka sorun bazı puanların seçimi yapıp bir sürü diyalog geçtikten sonra gelmesi. Yapmaya çalıştıkları muhtemelen seçimdeki diyaloglar Melody tarafından öğrenilince yani seçimimizi anladığında o puanı kazanıyorsun havası vermek ama tüm seçimler böyle değil bazılarında da o seçimi anlamasını sağlayacak diyaloglar geçmeden daha en başta seçimi yapınca veriyor puanı. Yani bu konuda da bir tutarlılık yok. Ya en başta ver ya da hepsinde aynı şekilde beklet. Yani bunlar küçük küçük sorunlar ama oyun çok uzun sürünce rahatsız etmeye başlıyor.

Bir de oyun size faklı seçimleri görebilme konusunda pek yardımcı olmuyor. Bu aslında çok fazla seçim için çok fazla varyasyon hazırlanmış olmasıyla alakalı. Yani buna sorun diyemeyiz daha çok bir tasarım tercihi. Aslında benim gibi başka sonlarda ne vardı diye takılmıyorsanız kendi yolunuzu çizip farklı şeyler tecrübe etmenizi sağlıyor. Bu aslında bir zenginlik ve yapması da zor bir şey ama oyunun çok uzun olmasıyla birleşince benim gibi tüm sonları görme meraklıları için eziyete dönüşüyor. Aslında birileri bazı oyunlarda yapıldığı gibi hile yazsa ve seçimlerimizi yani hangi kızla ilişki var hangisiyle yok bir arayüzden düzenleyip diğer sonlara hızlıca ulaşabilsek müthiş olurdu ama şu an öyle birşey yok. Diğer sonları görmek için bazen en baştan başlayıp tekrar tekrar oynamanız lazım.

Ben ilk oynayışımda alayına yürümüştüm bolca erotik sahneli bir oyun olmuştu. İkinci oynayışımda mükemmel sonu görebilmek için önceki mesajıma eklediğim pdfdeki talimatlara uygun oynadım ve Melody dışında herkesi reddettim. Melody dışında herkesi reddedince Melody ile ilişki kıvama gelip erotik birşeyler görene kadar oyunun yarısını geçtim sanırım. Bir de unutmadan yazayım kardeşim bu ne kadar çok dışarı çıkmaktır. Yemeği biter tiyatrosu, tiyatrosu biter müzik dinletisi, o biter alışverişe gidilir. Beynim ambale oldu. Bi kırın dizinizi oturun evde. Oyunun sonuna doğru yapımcı da fark etmiş durumu senaryoya yedirmeye çalışmış durumu. Melody soruyor "Bu kadar dışarı çıkıyoruz bu değirmenin suyu nerden geliyor" diye. Biz de yıllar içinde hisse senedi falan aldık diyoruz. Oyunun başında otele gidecek paramız yoktu açlıktan ağzımız koktu gitar neyin sattık ama hisse senetlerimiz varmış. Yersen.

Çeviri konusunda bir iki kelam etmek gerekirse yapay zeka olduğunu baştan kabullenirsen oyuna biraz alışınca aslında diyalogda ne anlatılmak isteniyor rahatlıkla anlıyorsun. Hollywood izleye izleye öyle alışmışız ki yazım diline beynimde nerdeyse karakterlere dublaj yaparak oynadım tüm oyunu.

Sonuç olarak oyun güzel ama başlayacaklar çok diyalog okumaya hazırlıklı olsun.

Son düzenleme:
K

Kojima

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Forumda mesaj silme özelliği yok mu?

Son düzenleme:
Ç

çorap söküğü

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu İngilizce oynayabilmek için indirip oyun içi ayarlardan mı değiştirmem gerekiyor?

Üst Alt