Melody Türkçe Yapay Zeka - 1.0 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Melody Türkçe Yapay Zeka - 1.0

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
W

WalkAlone

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu yeni yükledim böyle bir hata alıyorum ve anti virüsde devre dışı bunun çözümü nedir ?

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-04-24 004239.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-24 004239.png
    10.8 KB · Görüntüleme: 11
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
WalkAlone .exe ve .aoc dosyası aynı klasörde olması gerekiyor.

Kabiliyetlierk

Kabiliyetlierk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun ćok güzel gerçekten kendinizi oyunun içinde hissedebilirsiniz bol seç sahnesinde var ama hikayesi de inanılmaz güzel

S

selimefekocaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
linklerde hata var galiba yardımcı olur musunuz adminler

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu bitirmiş arkadaşlara sorum olacak. harem sonu veya rotası için herkese yürümem mi gerekiyor? konularda harem yazmıyor ama internette üçlü dörtlü sahneler gördüm oyuna dair. internetteki walkthrough rehberlerinde hep melody ile olan kusursuz sonu yazmışlar ki sadık kalman gerekiyor. oyunda herkese yürürsem become a rockstar'da olduğu gibi terkedilme gibi bi durumum olur mu?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
oyunu bitirmiş arkadaşlara sorum olacak. harem sonu veya rotası için herkese yürümem mi gerekiyor? konularda harem yazmıyor ama internette üçlü dörtlü sahneler gördüm oyuna dair. internetteki walkthrough rehberlerinde hep melody ile olan kusursuz sonu yazmışlar ki sadık kalman gerekiyor. oyunda herkese yürürsem become a rockstar'da olduğu gibi terkedilme gibi bi durumum olur mu?
Discord sunucumuza katılarak yardım alabilirsiniz.

S

Staunch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
linkler kırıkmı bende hepsı bos gosterıyor

Üst Alt