Melody Türkçe Yapay Zeka - 1.0 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Melody Türkçe Yapay Zeka - 1.0

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
DİKKAT SPOİLER

Oyunu 370 puanla bitirdim. Good end e ulaştım ve ilk albüm satmamış olsa da ev falan alıp mutlu oldular. Best end i biraz araştırdım ama hakkında çok bilgi bulamadım. Ne gibi bir farklılık oluyor merak ettim. Evlenme olayı falan var mıdır ya da albüm çok iyi çıkıyor ve süperstar mı oluyor? Ulaşan bilen varsa merak ettim söyleyebilir misiniz?

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
DİKKAT SPOİLER

Oyunu 370 puanla bitirdim. Good end e ulaştım ve ilk albüm satmamış olsa da ev falan alıp mutlu oldular. Best end i biraz araştırdım ama hakkında çok bilgi bulamadım. Ne gibi bir farklılık oluyor merak ettim. Evlenme olayı falan var mıdır ya da albüm çok iyi çıkıyor ve süperstar mı oluyor? Ulaşan bilen varsa merak ettim söyleyebilir misiniz?

🙌Spoiler İçermektedir🤲

Merhaba,
''Melody'' En yüksek gerekli puan 385' dir.Ancak ekstra sahneler için 400 puan şarttır.Bu skor ile en mükemmel sona ulaşırsınız.''Melody'', ''Koko'' ile dünya turuna çıkıyor.Daha iyi mülk ve daha çok kazanç sağlıyor..Albümleri en çok satanlar listesinde birinci oluyor.Dünya çapında bilinen bir sanatçı oluyor.En iyi müzik ödülünü alıyor.Evlilik töreni ve ekstra sahnelerin açılmasını sağlıyor. ;)

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Aslında gerçekten çok güzel oyun ancak her kadın için tek tek save alıp oynama kısmı çok can sıkıcı olmuş.Ana karakter Melody ve yaptığınız ufak bir yanlış bile mükemmel sonu görmenizi engelliyor.Aynı zamanda oyunda çok fazla metin var ve istediğinizi almanız çok uzun sürebilir.Çok fazla oyun oynadım ancak bu kadar fazla metin okuduğumu hatırlamıyorum.Oyundaki renderlar ve hikaye işlenişi gerçekten çok hoş olmuş ancak metinlerden biraz kısılıp bazı şeyler daha hızlı işlenebilirdi.Sizi bilemem ama en uzun soluklu oynadığım okuma metinli oyun oldu.Bazen okumak kabak tadı verebiliyor.Sahneleri gerçekten çok güzel ve puan mekaniğini de her ne kadar takdir etsem de;bazı şeyleri elde etmek çok uzun sürüyor ve bir karakteri şeçiyorsanız hep ondan devam etmeniz lazım,aynı zamanda yapılan bir yanlış hikayedeki temel taşlarından bir çoğunu yerinden oynatıyor.Beni her ne kadar baydıran unsurları olsa da bu benim kişisel düşüncem ve oyunu gerçekten sevdim.Hikaye ve render konusunda başarılı bir iş çıkarılmış.Aynı zamanda yapay zeka çevirisi de gayet makul seviyedeydi.

Man Of The House ve Being a Dik'ten karakterler alınmış.Eğer bu oyunları oynadıysanız zaten bunların hangi karakterler olduğunu anında tahmin edersiniz.

Her ne kadar oyunu sevmiş olsam da bana tekrar tekrar oynama hissini veremedi.Çünkü bazı şeylerin olması gerçekten uzun sürüyor.Herhangi bir kıza yönelip başka sonlar da denenebilir ancak bu hayli yorucu olabilir.Ben mükemmel sonu göremedim ancak onun bir tık altını görmeye vakıf oldum.Normalde diğer bütün sonlar için uğraşırdım ancak bu oyun bana tekrar oynama hissiyatını veremedi.Oynadıktan sonra bir sonun benim için kafi olduğunu düşündüm ancak bu benim kişisel düşüncem,sizler diğer sonları görmek için tekrar tekrar oynayabilirsiniz.Normalde birçok oyunda diğer sonları görmek için uğraşırdım ancak nedense bu oyun bana bu hissiyatı veremedi ya da bazı şeyleri gereğinden uzun sürmesi beni bir hayli yordu :) Belki biraz dinlendikten sonra diğer sonlar için uğraşırım ancak beni bir oyunun bu denli yorduğunu hiç hatırlamıyorum.Bildiğiniz kararlarınız için ter döküyorsunuz aynı Acting Lessons gibi tek farkı bu daha masum :D

Oynamayı düşünenlere tavsiye ediyorum,kesinlikle vakit ayırın.Ancak oyun sizi biraz fazla yorabilir ve şeçeneklerinizi dikkatli şeçin,geri dönme şansınız var ve her zaman şeçtiğiniz şeçenek doğru olmayabilir.Melody için puan aldığınız her seçenek doğru olmayabiliyor.Daha fazla puan aldığınız şeçenekler de var.Bundan dolayı her seçeneğini dikkatli inceleyin!

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Üstteki yorumuma eklemeyi unuttum,mükemmel son için 385 ve üstü yapmanız yeterli oluyor.Mükemmel sonu görebilmek için ayriyetten oynadım ve oyun beni bu son ile tatmin etti.Ancak bunu yapabilmek için her şeyi reddettim.Melody hariç kimseye yüz vermeden bu sona ulaşabiliyorsunuz.Diğer sonlar için ayrıca uğraşmanız lazım,ayrıca Melody sonu ile giderseniz birkaç ateşli sahneyi de kaçırma fedakarlığı yapmanız lazım.Oyun zaten Melody üzerine kurulu olduğu için yapabileceğiniz şeyler sınırlı sayıda arkadaşlar.3 adet son görebildim.Daha fazla veya daha farklı son gören arkadaşlar bana yazarsa sevinirim.Oynanması ve vakit ayrılması gereken bir oyun, ancak sonları tekrar tekrar görmek için oynamak birazcık sizi uğraştırıyor.Keşke oyunu bitirdikten sonra bütün sonları görebildiğimiz sahneler kısmı olmuş olsaydı.Nasip değilmiş...

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Üstteki yorumuma eklemeyi unuttum,mükemmel son için 385 ve üstü yapmanız yeterli oluyor.Mükemmel sonu görebilmek için ayriyetten oynadım ve oyun beni bu son ile tatmin etti.Ancak bunu yapabilmek için her şeyi reddettim.Melody hariç kimseye yüz vermeden bu sona ulaşabiliyorsunuz.Diğer sonlar için ayrıca uğraşmanız lazım,ayrıca Melody sonu ile giderseniz birkaç ateşli sahneyi de kaçırma fedakarlığı yapmanız lazım.Oyun zaten Melody üzerine kurulu olduğu için yapabileceğiniz şeyler sınırlı sayıda arkadaşlar.3 adet son görebildim.Daha fazla veya daha farklı son gören arkadaşlar bana yazarsa sevinirim.Oynanması ve vakit ayrılması gereken bir oyun, ancak sonları tekrar tekrar görmek için oynamak birazcık sizi uğraştırıyor.Keşke oyunu bitirdikten sonra bütün sonları görebildiğimiz sahneler kısmı olmuş olsaydı.Nasip değilmiş...
;)Merhaba, Olağan sonlar bu şekildedir.;)

''Amy'' Evlilik töreni ve dünya moda gezisi sonudur.
''Melody'' Bebek sahibi olduğu aile sonudur.
''Melody'' Kısıtlı ev ve müzik ekibi kurduğu sondur.
''Melody'', ''Sophie'' ve ''Xianne'' Bu sonlar genellikle bir kaç sahne ile sonlanmaktadır.
''Melody ve ''Sophie'' Bu sonlar genellike bir kaç sahne ile sonlanmaktadır.
''Bethany'' Baş karakterin eski nişanlısına döndüğü sondur.Sadece tek sahne ile anlatılmaktadır.
''Isabella'' Eski çocukluk arkadaşı ile olan sondur.Tatil ve dünya gezisi sonudur.
''Rebecca'' Dünya Müze sergisi ve yeni şeyler keşfetme sonudur.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
🙌Spoiler İçermektedir🤲

Merhaba,
''Melody'' En yüksek gerekli puan 385' dir.Ancak ekstra sahneler için 400 puan şarttır.Bu skor ile en mükemmel sona ulaşırsınız.''Melody'', ''Koko'' ile dünya turuna çıkıyor.Daha iyi mülk ve daha çok kazanç sağlıyor..Albümleri en çok satanlar listesinde birinci oluyor.Dünya çapında bilinen bir sanatçı oluyor.En iyi müzik ödülünü alıyor.Evlilik töreni ve ekstra sahnelerin açılmasını sağlıyor. ;)
Discordta sordum android save için ama sende varsa 400 puan veya 385 puan olan varsa discord kayıt dosyalarınız kanalından bana ulaştırabilir misin?

T

Tatakaya

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aga bu oyunu indirdim ama giriş ekranında takılı kaldı bi türlü girmiyor oyuna

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Discordta sordum android save için ama sende varsa 400 puan veya 385 puan olan varsa discord kayıt dosyalarınız kanalından bana ulaştırabilir misin?
Merhaba,
Malesef Android save dosyslarım yoktur. PC'de oynuyorum genelde oyunları, bu yüzden elimde sadece PC save dosyaları var.400 puan ve ekstra sahneler içeriği ile oyunda ki tüm karakter sonlarıda içermektedir.385 puana ulaşmak zor değil sadece ''Melody'' yolunda olunuz ve sınav sorularını doğru cevaplayınız.Artı ''Melody'' hamile kalmamalıdır.

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Merhaba,
Malesef Android save dosyslarım yoktur. PC'de oynuyorum genelde oyunları, bu yüzden elimde sadece PC save dosyaları var.400 puan ve ekstra sahneler içeriği ile oyunda ki tüm karakter sonlarıda içermektedir.385 puana ulaşmak zor değil sadece ''Melody'' yolunda olunuz ve sınav sorularını doğru cevaplayınız.Artı ''Melody'' hamile kalmamalıdır.
Hala duruyorsa pc için olan 400 puanlık save dosyasını discord üzerinden atabilir misin bana kral? (Nitiarxing#6289)

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Hala duruyorsa pc için olan 400 puanlık save dosyasını discord üzerinden atabilir misin bana kral? (Nitiarxing#6289)
Merhaba, Discord Kullanmıyorum. Bu yüzden size forumun özel sohbet odasından atabilirim.;)

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Merhaba,
Ben İyi sona ulaştım dediğim gibi. Ama sınavlarda sıkıntı var anlaşılan. Özel olarak pc saveini atabilir misin?

B

Berkau

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Paket ayrıştırmasında sorun oluşuyor nasıl çözebilirim

SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu siteden yapay zeka çevirileri güzel olan oyun önerebilecek var mı? Bu melody ve dreams of desire i oynamıştım çevirileri kötü geldiği için silmiştim bunlardan daha iyi bildiğiniz varsa çok güzel olur

F

FakeAlien

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Genelde hikayesi güzel ve zor olan oyunları sevmeme rağmen, +18 sahneleri hızlıca geçip hikayeye odaklanmama rağmen bu oyunda sıkıldım. Gereksiz çok metin var. Özellikle iç ses kısımları o kadar uzun ve gereksiz ki bir yerden sonra seri atlamaya başladım. Çeviri kısmına gelirsek "yapay zeka" olarak çok daha iyi çevirisi olan oyunlar oynamıştım. Ama oynanabilir düzeyde

Üst Alt