Melody Türkçe Yapay Zeka - 1.0 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Melody Türkçe Yapay Zeka - 1.0

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
M

MrPetrelli

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bunun düzgün türkçesini bekliyoruz :) bi de DMD :) en önemli oyunlar türkçe den mahrum

C

craysll

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyun türkçe değil yardımcı olurmusunuz :)

T

tryhardbaba

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Agalar oyunu indirdim APK olarak kurdum ama bir türlü açılmıyor yükleme ekranında öylece kalıyor 3-5 dk boyunca

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güzel ama az karakterli ve bariz bir döngü içerisinde bir oyun aynı mekanlar farklı konuşmalar ama güzeldi oynadıktan sonra büyük bir etki bırakmadı ama oynanır.

Anakin

Anakin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kesinlikle bitirin. Bu sektorun en iyilerinden. Kararlariniz sizin gercek hayatta da abaza olup olmadiginizi gosterir. Bol bol save yapin. Melody sizi etkileyecektir. Romantik bir havasi var bir o kadar da gizemli. Gun basina 3-4 cinsel iliski var. Ama bunun icin gecmis kararlarinizda onemli. İyi odaklanan 1 haftada basarili bir sekilde bitirir. Cevrisi yapayzeka ama son derece guzel. Emegi gecenleri tebrik ederim 👍🏻

D

Delta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beğendiğim yapay zekâlarda 1. Gelir

Furksn

Furksn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hesabıma giriş yapıyorum ancak "Yükleniyor..." kısmında donup kalıyor. İlk defa bir oyunda bu hatayı alıyorum. Ne yapmalıyım

Wenedick

Wenedick

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun gerçekten çok iyi hikaye odaklı olması ve seçimlerin belli sonuçları olması gerçekten ideal 392 puanla bitirdim ve gerçekten zevk alarak oynadım. Cinsel bir zevkten daha çok bir tür tatmin duygusuna sahip oluyorsunuz melody mutlu oldukça dikkatli oynayın ve gerçek hayatta olmaması gereken olursa başınıza iş açacak şeyleri yapmayın:)

M

Muşa12

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Adamlar bitmeyen oyun yapmışlar

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
böyle kaliteli bir yapımın türkçe yapay zeka olması çok üzücü

Joker.a.k.a.basdanxarab

Joker.a.k.a.basdanxarab

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Harika bir oyun daha, Melody çok iyi bir kız. Seviyesini yüksek yapmamız durumunda en mükemmel sona ulaşıyoruz.Güzel ve duygulu bir hikaye ve bu hikayede aslında siz baş karakter değilsiniz.Melody baş karakterdir.Siz Yardımcı oyuncusunuz.Melody'e hayatı ve müziği öğretecek sizsiniz.:giggle:Çevirmenleri tebrik ediyorum.

Joker.a.k.a.basdanxarab

Joker.a.k.a.basdanxarab

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben Başka bi sona ulastim Eski kiz arkadasim gelib beni aliyo ve gidiyoruz oyun bitdi en guzel sona ulaşmam icin ne yapmam gerek sonuçta eski kiz arkadasim her turlu geliyo

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Ben Başka bi sona ulastim Eski kiz arkadasim gelib beni aliyo ve gidiyoruz oyun bitdi en guzel sona ulaşmam icin ne yapmam gerek sonuçta eski kiz arkadasim her turlu geliyo
En mükemmel sona ulaşmak için diğer kızları ret edecek ve sadece ''Melody'' odaklanacaksınız. 385 puan ve üzeri skor yaparsanız sona ulaşırsınız.Ayrıca ''Melody'' hamile kalmamalıdır. Yoksa aile sonuna ulaşırsınız.;)

Üst Alt