Melody Türkçe Yapay Zeka - 1.0 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Melody Türkçe Yapay Zeka - 1.0

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
F

FKZehiR

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu kurdum giriş yap kısmına basıyorum ama değişen bisey yok ( id ve sifre istenilen yer )(android)

K

Krmavsr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu telefonu indirdim ancak oyun yüklenmedi diyor yer de var yardımcı olurmusunuz

K

Krmavsr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu sefer kurdum ancak yükleniyor da kaldi . Summer time sağa da Aynı şekilde kalıyor

S

sasubaysa44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güzel oyundu ama , eski surum bu , keşke v1.00 extras olsaydı , YouTube den baktım v1.00 extrasın sonunda çocuğumuz oluyor vb.

G

gtagtagtagtagta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Herkese selamlar week 8 veya 9 yani 8 veya 9.Hafta save(kayıt) dosyası atabilirmisiniz...benim kayıt dosyalarım silindi baştan oynamak istemiyorum

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
mükemmel son için ne yapmalıyım bilen varmı nasıl ulaşacağım

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
mükemmel son için neden oyun puanları yetmiyor ya çok can sıkıcı

risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Melody v1.00 Extras mı? neyse indirelim bakalım.

T

tsubasaozoora

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 1401

GENEL BAKIŞ

Ülke çapında çeşitli şehir ve kasabalarda çalışmış, yoğun bir yaşam tarzı olan bir müzisyeni oynuyorsunuz. Müzik alanında bir derece elde ettiğiniz üniversiteden, mezun olduğunuzdan beri bu sizin yaşadığınız hayattı. Eve döndükten sonra, yeni bir hayata başlamak ve başka bir şehirde yeni bir başlangıç yapmak için büyüdüğünüz yerden ayrılmaya karar verirsiniz. Ayrıca yepyeni bir kariyere odaklanmak için çok iyi bildiğiniz işinize de ara vermeye karar verdiniz. Bu yeni kariyerin ne olacağından henüz emin değilsiniz. Paranın gelmesini sağlamak için, bir online pazar aracılığıyla şans eseri tanıştığınız bir kadının yeğenine (adı Melody) ders vermeye karar verdiniz. Melody şu anda üniversitede müzik okuyor, bu yüzden deneyimli bir öğretmene sahip olmak seçtiği kariyer yolu için oldukça önemli.
Paylaşılan Tarih: 20.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 6.14 GB
Oyun Boyutu APK: 1.43 GB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Romance, Animated, Creampie, Corruption, Dating simulator, Oral sex, Vaginal sex, Anal sex, Groping, Lesbian, Masturbation, Mobile game, Virgin, Spanking

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Melody oyununu çalıştırın.
Yapay zekalara bile giriş yapamıyoruz. O oyun betadan çıkana kadar hiçbir oyuna giriş yok yani?

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Hikayesi ve kalitesi ile çok iyi bir oyun olduğunu söyleyebilirim.Malesef pek değeri bilinmeyen oyunlardandır.Sanırım bu daha çok seviye sistemi yüzünden ve oyunun tam olarak nasıl oynanması gerektiğini hala anlayamamış oyunculardan dolayıdır.Oyunda her kadının ayrı bir hikayesi vardır.Oyunda her önünüze gelen kadın ile yakınlaşmanız hikayenin temel yollarını etkiliyor.Hatta ortasında oyun bir anda kötü sonlara yakalanabiliyorsunuz.O durumda yapacağınız şeyler her kadın için ayrı save açıp her kadının hikayesine odaklanmaktır.Her kadının ayrı sonu ve ayrı hikayesi var.En önemli karakter ''Melody'' 400 puan seviyesine ulaşmanız durumunda ekstra içerikler ile finale adım atmış oluyorsunuz.En düşük 385 puan kazanmanız ve ''Melody'' hamile kalmaması gerekiyor, mükemmel sona ulaşmak için tabi.Yoksa diğer sonlardan biri olan Aile sonuna erişmiş olacaksınız.Oyunda beğendiğim nokta ise baş karakter aslında ''Melody'' biz sadece yardımcı oyuncuyuz.Hayatı ve müziği öğreten bizleriz.Duygusal ve romantik sahneler ile dolu olan güzel bir oyun.🥰😘👏👏

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Hikayesi ve kalitesi ile çok iyi bir oyun olduğunu söyleyebilirim.Malesef pek değeri bilinmeyen oyunlardandır.Sanırım bu daha çok seviye sistemi yüzünden ve oyunun tam olarak nasıl oynanması gerektiğini hala anlayamamış oyunculardan dolayıdır.Oyunda her kadının ayrı bir hikayesi vardır.Oyunda her önünüze gelen kadın ile yakınlaşmanız hikayenin temel yollarını etkiliyor.Hatta ortasında oyun bir anda kötü sonlara yakalanabiliyorsunuz.O durumda yapacağınız şeyler her kadın için ayrı save açıp her kadının hikayesine odaklanmaktır.Her kadının ayrı sonu ve ayrı hikayesi var.En önemli karakter ''Melody'' 400 puan seviyesine ulaşmanız durumunda ekstra içerikler ile finale adım atmış oluyorsunuz.En düşük 385 puan kazanmanız ve ''Melody'' hamile kalmaması gerekiyor, mükemmel sona ulaşmak için tabi.Yoksa diğer sonlardan biri olan Aile sonuna erişmiş olacaksınız.Oyunda beğendiğim nokta ise baş karakter aslında ''Melody'' biz sadece yardımcı oyuncuyuz.Hayatı ve müziği öğreten bizleriz.Duygusal ve romantik sahneler ile dolu olan güzel bir oyun.🥰😘👏👏
395 puan yaptım ama mükemmel son olmadı nerede hamile kaldı bilmiyorum :D

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
395 puan yaptım ama mükemmel son olmadı nerede hamile kaldı bilmiyorum :D
Bu sona ulaşmışsanız bir yerde hata yapmış görünüyorsunuz.Bunu takip etmek önemli, mükemmel sonu ve oyunda yaptığımız seçimlerin ve topladığımız puanların hepsi ziyan oluyor.:):sneaky:

Üst Alt