Man of the House Türkçe 1.0.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Türkçe Man of the House Türkçe 1.0.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
S

Silinen üye 28892

Merhaba;
Öncelikle emeğinize sağlık. Oyunu indirmek istediğimde sürekli başka sitelere yönlendiriyor, bunlardan bazılarıda yasadışı kumar sitesi olduğu gerekçesiyle mahkeme kararıyla kapatılan siteler. İki linktende denedim ancak bir türlü indiremedim.
Bendemi sorun var linklerdemi çözemedim. Kontrol edebilirmisiniz.
Alttaki adımları yapmanız lazım.

• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)

• Tekrar butona basın.

U

uzuncocuk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Alttaki adımları yapmanız lazım.

• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)

• Tekrar butona basın.

Öncelikle cevap için teşekkürler.
Bu seferde en son olarak Bildirimler için "İzin ver ve Devam Et" şeklinde bir butonun olduğu sayfa geliyor ve orda kalıyor. Butona bastığım halde hiç bir tepki vermiyor.

son.PNG

S

Silinen üye 28892

Öncelikle cevap için teşekkürler.
Bu seferde en son olarak Bildirimler için "İzin ver ve Devam Et" şeklinde bir butonun olduğu sayfa geliyor ve orda kalıyor. Butona bastığım halde hiç bir tepki vermiyor.

Ekli dosyayı görüntüle 8661
Normalde buraya attığında, İzin Ver ve Devam Et dediğinizde, yukardan bi onay kutucuğu çıkar. Onay verdikten sonra size indirme bağlantısını açar. Devamında ise tarayıcı ayarlarından bildirimleri kapatabilirsiniz.

U

uzuncocuk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Normalde buraya attığında, İzin Ver ve Devam Et dediğinizde, yukardan bi onay kutucuğu çıkar. Onay verdikten sonra size indirme bağlantısını açar. Devamında ise tarayıcı ayarlarından bildirimleri kapatabilirsiniz.

Firefox ile problem verdi ama Chrome ile problem yaratmadı. Cloud linkinden indirebiliyorum ancak Gdrive linkinde problem var sanırım çok fazla görüntüleme yapılmış. Linki ekleyenlerin dikkatine :))

gdrive.PNG

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Firefox ile problem verdi ama Chrome ile problem yaratmadı. Cloud linkinden indirebiliyorum ancak Gdrive linkinde problem var sanırım çok fazla görüntüleme yapılmış. Linki ekleyenlerin dikkatine :))

Ekli dosyayı görüntüle 8662
Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.

A

afat1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler Selamun Aleykum oyunda tüm görevleri yerine getirdim ancak sol alt köşede ana karakterin üstünde bir soru işareti çıktı ve henüz düşünmediğim bir gelecek daha var diyor. Bilen varsa dönüş yapabilirmi

Jyzr

Jyzr

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
Aga bu veronica yı haftasonu randevuya götürüyorum bi geçemedim var mı tricki olan

A

Anakinskyvolkır

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Çevirmen
Kredi
1$
Hafta sonu topşu olarak yoga yaptığın da diğer karakteri seçersen (adını hatırlayamadım Isabeldi sanırım) Claire, Claire seçersen Ashley kıskanıyor veya şüpheleniyor. İkisininde şüphe ve kıskançlık değerlerini 5 yapman lazım. Zamanı ileri alıp hızlı şekilde yapabilirsin. Takıldığın yer olursa buradayım
Dostum bunları yaptıktan sonra da "Henüz düşünmediğim bir gelecek daha var" uyarısı sol altta duruyor. Diğer kızlar ile tüm başarı kilitlerini açmamıza rağmen bu son düşünme olayı nasıl olacak?

A

Anakinskyvolkır

Güncelleme Abonesi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Çevirmen
Kredi
1$
imbusymom

imbusymom

Kredi
0$
drive linki patlamış düzeltebilir misiniz rica etsem

46emo4646

46emo4646

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Beyler Selamun Aleykum oyunda tüm görevleri yerine getirdim ancak sol alt köşede ana karakterin üstünde bir soru işareti çıktı ve henüz düşünmediğim bir gelecek daha var diyor. Bilen varsa dönüş yapabilirmi
Bende öyle kaldım bekliyorum :D

H

HaznedarGNG

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda claire karakteri ile ilerledim ve bir yerde tıkandım. Aşağı menüdeki claire karakterinin üzerine gelince Belki de geleceğimizi düşünmenin zamanı geldi... yazıyor. Ne yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok yardım ederseniz sevinirim

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Oyunda claire karakteri ile ilerledim ve bir yerde tıkandım. Aşağı menüdeki claire karakterinin üzerine gelince Belki de geleceğimizi düşünmenin zamanı geldi... yazıyor. Ne yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok yardım ederseniz sevinirim
Evdeki yatağa tıklayıp 2. Sırada olan gelecekle ilgili bir seçenek var ona bas sonra karşına 5-6 tane seçenek gelecek, birkaç tanesi kilitli olabilir, Claire yazan seçeneğe bas ama Claire veya herhangi bir karakterle olan gelecek sahnesini izledikten sonra çıkan seçeneklerden ana menüye git seçeneğine basma yakın bir kayıt dosyan yoksa ilerlemen kaybolur o yüzden sahne bitince 1. Seçeneği seç. İyi oyunlar.

H

HaznedarGNG

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda bütün görevleri tamamladım ancak aşağı menüde oynadığım karakterin resmi çıkıyor ve onun üzerine mousesu getirdiğim zaman Henüz düşünmediğim bir gelecek daha var... yazıyor yardım ederseniz sevinirim

Üst Alt