Man of the House Türkçe 1.0.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Türkçe Man of the House Türkçe 1.0.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Ashleyin resminin üstünde diyorki ''Bir yerde Önemli birşey kaçırmışım gibi geliyor'' bilen varsa yardım pls...
Alışveriş merkezine gidip gebelik testini almış mısın diye kontrol et.

C

craysll

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
çok teşekkür ederim orda kalmışım

Kabiliyetlierk

Kabiliyetlierk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirdiğini,de
APK de oynayabilirmiyiz

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Videolar siyah beyaz TV gibi karlımı yoksa bir yerden ayarı mı var ?

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sorun sizin bilgisayarınızdan kaynaklıymış. Bunu kurarsanız sorununuz düzelebilir.
Deneyip size dönecegim ama codex hatası olmayabilir. Fullu kuracagım bilginize. ( beni 20 sene önceye gönderdin K-lite görünce anılarım depreşti). Saygılarım ile..

seyit7161

seyit7161

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
afedersiniz lütfen linkleri yenileyin indiremiyorum

L

legendfrover

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba. Claire de hiç ilerleyemiyorum “ sabah yogadan önce duşa giriyor. Ondan önce dışa girip koridor da onu yakalamam lazım” gibi bir şey yazıyor nasıl geçeceğim onu ? Ve polis memuru ile hiç ilerleme yapamadım yardımcı olur musunuz rica etsem ?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Merhaba. Claire de hiç ilerleyemiyorum “ sabah yogadan önce duşa giriyor. Ondan önce dışa girip koridor da onu yakalamam lazım” gibi bir şey yazıyor nasıl geçeceğim onu ? Ve polis memuru ile hiç ilerleme yapamadım yardımcı olur musunuz rica etsem ?
Rehberde olabilir. Rehbere bakarak geçmeyi deneyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Man_Of_The_House.pdf
    998 KB · Görüntüleme: 22
L

legendfrover

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rehberde olabilir. Rehbere bakarak geçmeyi deneyebilirsiniz.
Hocam bulamadım. Şöyle anlatayım. Sol altta kızların resimleri var ya orda annenin üstünde “ sabah yogadan sonra odama gelip kapımı kapatıp duşa gidiyor. Sabah yogasından gelince ondan önce duşa girmeliyim çıkışta koridor da görürüm “ gibi bir şey yazıyor ona saat kaçta duşa girmem gerekiyor nasıl oluyor orayı geçemedim anlatır mısınız

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Hocam bulamadım. Şöyle anlatayım. Sol altta kızların resimleri var ya orda annenin üstünde “ sabah yogadan sonra odama gelip kapımı kapatıp duşa gidiyor. Sabah yogasından gelince ondan önce duşa girmeliyim çıkışta koridor da görürüm “ gibi bir şey yazıyor ona saat kaçta duşa girmem gerekiyor nasıl oluyor orayı geçemedim anlatır mısınız
Oynamadığım için bilemiyorum ama daha hızlı yardım alabilmek için discord sunucumuza katılıp yardım kanalına sorabilirsiniz.

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba;

Akşam duşündan cıkınca yakalayacaksın koridorda bekle saati 30 da ilerlet saat 2100 veya 2130 olması lazım.

Jaweed

Jaweed

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
güzel bir oyundur umarım..

Ekli dosyalar

• original.gif
    original.gif
    2.6 MB · Görüntüleme: 0
Üst Alt