Man of the House Türkçe 1.0.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Türkçe Man of the House Türkçe 1.0.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
B

blackfıeld

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun ıcerısındekı vıdeolar acılmıyor ne yapabılırım

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
A

agron014

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
neden indiremiyorum. 24 saat bekle dedi çıkan ekranda

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
neden indiremiyorum. 24 saat bekle dedi çıkan ekranda
Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynadığım en dandik oyun :) Oyun içerisinde video yok sanırım, erotik film izlesek bundan iyi :)) Oyunda sadece göğüs ve kalça görüyorsunuz başka olayı yok. Eğer var ise yapan nasıl yaptı ise anlata bilir mi ?

A

adaletking3

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
daha öncede baz arkadaşlar yazmış sorun çözüldü falan denilmiş ama akşam yaklaşık 6 saat oynadıktan sonra save yapıp kapattım. ertesi gün açtığımda devam et kısmında kilit vardı ve beni yeniden başlamaya yönlendiriyor. eski dosyaları kurtarmanın veya o save bölümüne ulaşmanın yöntemi nedir

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
daha öncede baz arkadaşlar yazmış sorun çözüldü falan denilmiş ama akşam yaklaşık 6 saat oynadıktan sonra save yapıp kapattım. ertesi gün açtığımda devam et kısmında kilit vardı ve beni yeniden başlamaya yönlendiriyor. eski dosyaları kurtarmanın veya o save bölümüne ulaşmanın yöntemi nedir
Join the Adult Oyun Çeviri Discord Server! Discord sunucumuza gelerek hatalar veya yardım kısmına yazarsanız destek alabilirsiniz.

D

diko15

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
animasyonları daha iyi olsa çok güzel oyundu

G

GizliHarekat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun hikayesi falan çok güzel tek sıkıntısı randevularla ilgili bi rehber vermiyor 1 hatada gidiyor ve beklemek zorunda kalıyosun çok can sıkıcı ve huzu bozan bir durum biz buraya eğlenmeye geldik anca bu durum çok can sıkıcı

A

adaletking3

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun hikayesi falan çok güzel tek sıkıntısı randevularla ilgili bi rehber vermiyor 1 hatada gidiyor ve beklemek zorunda kalıyosun çok can sıkıcı ve huzu bozan bir durum biz buraya eğlenmeye geldik anca bu durum çok can sıkıcı
karakterle hemen hemen işin bittiği için digerlerine yoğunlaşmanı istiyor sanırsam oyun. bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum

A

adaletking3

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar. oyunu tamamladım ancak son kısımda bir sahne daha var diyor. bunu için ashley in kıskançlık puanı ile claire nin şüphe puanı artması lazımmış. buraya kdar gelmiş tüm kilitler açılmışken bunu nasıl yapabilirim yardım edecek varsa sevinirim. not: plaj ve yoga seçenekleri soruç vermiyor artık

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar. oyunu tamamladım ancak son kısımda bir sahne daha var diyor. bunu için ashley in kıskançlık puanı ile claire nin şüphe puanı artması lazımmış. buraya kdar gelmiş tüm kilitler açılmışken bunu nasıl yapabilirim yardım edecek varsa sevinirim. not: plaj ve yoga seçenekleri soruç vermiyor artık
Hafta sonu topşu olarak yoga yaptığın da diğer karakteri seçersen (adını hatırlayamadım Isabeldi sanırım) Claire, Claire seçersen Ashley kıskanıyor veya şüpheleniyor. İkisininde şüphe ve kıskançlık değerlerini 5 yapman lazım. Zamanı ileri alıp hızlı şekilde yapabilirsin. Takıldığın yer olursa buradayım

A

adaletking3

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hafta sonu topşu olarak yoga yaptığın da diğer karakteri seçersen (adını hatırlayamadım Isabeldi sanırım) Claire, Claire seçersen Ashley kıskanıyor veya şüpheleniyor. İkisininde şüphe ve kıskançlık değerlerini 5 yapman lazım. Zamanı ileri alıp hızlı şekilde yapabilirsin. Takıldığın yer olursa buradayım
teşekürler tamamen bitti. güzel oyundu

E

epsilon1234

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
16238773835333404263801567811814.jpgbu hatayı nasıl düzeltecem oyun kayıt almıyor

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
epsilon1234 Her iki yerede yazdıysanız beklemekten başka çare yok gibi duruyor maalesef.

Üst Alt