Man of the House Türkçe 1.0.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Türkçe Man of the House Türkçe 1.0.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyunda bütün görevleri tamamladım ancak aşağı menüde oynadığım karakterin resmi çıkıyor ve onun üzerine mousesu getirdiğim zaman Henüz düşünmediğim bir gelecek daha var... yazıyor yardım ederseniz sevinirim
Oynanış videolarına veya yazılı olarak rehberlerine bakabilirsiniz.

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Oyunda bütün görevleri tamamladım ancak aşağı menüde oynadığım karakterin resmi çıkıyor ve onun üzerine mousesu getirdiğim zaman Henüz düşünmediğim bir gelecek daha var... yazıyor yardım ederseniz sevinirim
Gelecek düşünme yerinde karakter seçerken en alttaki olanı seç oradan hangi seçenekte ki geleceği izlemediysen onu seç.

C

CEGOX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda claire karakteri ile ilerledim ve bir yerde tıkandım. Aşağı menüdeki claire karakterinin üzerine gelince Belki de geleceğimizi düşünmenin zamanı geldi... yazıyor. Ne yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok yardım ederseniz sevinirim
Uyumalısın

Globalemon

Globalemon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda takip edebileceğim bir görev sistemi göremedim ve ilerleyebileceğim kısımları yanlış ayarlandığını düşünüyorum

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
oyunda takip edebileceğim bir görev sistemi göremedim ve ilerleyebileceğim kısımları yanlış ayarlandığını düşünüyorum
Fareyi, sağ altta telefonun yanındaki karakter simgelerinden ilerlemek istediğin karakterin üstüne getir zaten ne yapacağın orada yazıyor.

aynasiz

aynasiz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler Selamun Aleykum oyunda tüm görevleri yerine getirdim ancak sol alt köşede ana karakterin üstünde bir soru işareti çıktı ve henüz düşünmediğim bir gelecek daha var diyor. Bilen varsa dönüş yapabilirmi
General kısmında 16 hariç tüm başarıları açmış olman gerekiyor. Onları açtıktan sonra odandayken gelecek hakkında düşün seçtiğinde yeni bir seçenek açılıyor "Seçim yapmak imkansız diye". Onu da izleyince bitiyor.

F

ferro85

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
turkce yok?? 5 6 cesit dil var turkce yok neden turkce yazdiniz ki?

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
turkce yok?? 5 6 cesit dil var turkce yok neden turkce yazdiniz ki?
Türkçe bulunuyor fakat siz eksik indirdiğiniz için Türkçe dil seçeneği bulunmuyor. Cloud üzerinden indirirken sağ üstteki mavi butona basıp ZIP olarak indirmelisiniz.

R

ragnar3434

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Brolar ben steam'den oyunu satın aldım. Bu paketlerin hangisinde TR dil seçeneği var yani zip'in hangi klasörünün içerisinde ?

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Brolar ben steam'den oyunu satın aldım. Bu paketlerin hangisinde TR dil seçeneği var yani zip'in hangi klasörünün içerisinde ?
Buradaki oyunların dosyaları yazılım ile korunuyor. Ayrı ayrı ulaşamazsınız.

C

craysll

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Ashleyin resminin üstünde diyorki ''Bir yerde Önemli birşey kaçırmışım gibi geliyor'' bilen varsa yardım pls...

Üst Alt