Man of the House Türkçe 1.0.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Türkçe Man of the House Türkçe 1.0.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
T

turkuazzz99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba, bunun gibi serbest dolaşımlı ve görevli oyunların türü ne oluyor ve buna benzer oyunlar hangileri? Teşekkürler.

C

cemdee

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
elinize sağlık bu yogadan sonra koridorda karşılaşma olayını yapmayırum ne olması gerekli sizce sürekli aynı olay oluoyr

V

vesaire

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu kurdum ama türkçe değil admin ne yapıcaz
tüm dilleri denedim

P

Poyraz turkyilm

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
google drive oyunu indirmek için 24 saat beklemeniz gerek diyor neden ?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
google drive oyunu indirmek için 24 saat beklemeniz gerek diyor neden ?
Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.

Bocuk

Bocuk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
veronica kalp bi türlü 9 olmadı kaç gündür uğraşıyorum çözümü warmı ? yafa hile gibi bişey ?

S

shikadai11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyundan çıkınca tüm savem gitti yardım

S

shikadai11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2 saat oynadım save alıp oyundan çıktım şimdi aldığım saveler yok en baştan başlıyorum devam edemiyorum lütfen yardım edin

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
2 saat oynadım save alıp oyundan çıktım şimdi aldığım saveler yok en baştan başlıyorum devam edemiyorum lütfen yardım edin
%appdata% Vnengine içine bakar mısınız oyunun klasöründe kayıt dosyası olması lazım yoksa maalesef baştan başlamanız gerekiyor.

S

shikadai11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
%appdata% Vnengine içine bakar mısınız oyunun klasöründe kayıt dosyası olması lazım yoksa maalesef baştan başlamanız gerekiyor.
Şu an onu yapıcak durumda değilim ama deneme amaçlı oyunu bir daha açtım 10 dakika oynadım ve save alıp çıktım yine silindi dediğinzi yaptığım zaman düzelir mi yarın deniyeceğim

SrThe

SrThe

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunu ne zaman oynuyacaz bilen var mı?

Bahvan47

Bahvan47

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Save dosyası atar mısınız lütfen

Üst Alt