Man of the House Türkçe 1.0.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Türkçe Man of the House Türkçe 1.0.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
S

showdown99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
biraz uzun sürüyor ama ilerledikçe güzel tavsiye ederim teşekkürler

D

Deneme4

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
9. Başarım açılmadı butün görevleri bitirdim 16.başarım da açık değil nasıl açacam

A

asasasa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda save nasıl yapılıyor sadece 2 dk oynadım ama nasıl save yapacagımı bulamadım belli biryerden sonra mı geliyor.

D

Deneme4

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda save nasıl yapılıyor sadece 2 dk oynadım ama nasıl save yapacagımı bulamadım belli biryerden sonra mı geliyor.
Telefon simgesine tıkla aşşada yukarı aşşa ok var ilk baştakine tıkla aşşa ok olması lazım ona basıp kaydedebilirsin

Excalibur830

Excalibur830

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Asansördeki ve geceleri dolasan kızı nasıl bulacağım bilen var mı

H

hmtsvc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4414

GENEL BAKIŞ

Güzel ilişikiler bulabileceğiniz bir şehirde yaşıyorsunuz. Karakterinizin ilerleyişini kontrol edeceksiniz. Evinizde 3 kadın ile birlikte yaşıyorsunuz. Şehrinizdeki kadınlarla da tanışacaksınız. Her karakterin kendi hikayesi vardır.

Paylaşılan Tarih: 08.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0.2
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Fransızca, Rusça
Oyun Boyutu PC: 2.82 GB
Oynanış Videosu: Youtube

Oyun Konuları

3DCG, Male protagonist, Seduction, Voyeurism, Oral sex, Vaginal sex, Male domination, Anal sex, Animated, Big ass, Big tits, Tiny tits, Blackmail, Corruption, Creampie, Exhibitionism, Groping, Group sex, Handjob, Masturbation, MILF, Romance, Sleep sex, Virgin, Erotic massage, Superhero, Light BDSM, Spanking, Cosplay, Simulator, Pregnancy, Sandbox
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Man of the House oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS
CLOUD - GDRIVE

Not: Bu oyunun Android versiyonu, oyun motorunun uyumsuz olması nedeni ile yapılamamaktadır.

GÖRSELLER

Ekli dosyayı görüntüle 862 Ekli dosyayı görüntüle 863 Ekli dosyayı görüntüle 864 Ekli dosyayı görüntüle 865 Ekli dosyayı görüntüle 866
bu oyun kaçmaz. bu tür'de olan oyunların en iyisi denebilir bence

M

mefaf42539

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun son linkini atarmısınız türkçe çevirili

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Her ne kadar grafik anlamında yeni oyunlara nazaran sizi doyurmasa da çok güzel bir oyun.Kendisini oynattırıyor.Karakterlerin hikayesi çok güzel işlenmiş,ancak bazı ilişkilerin geliştirilmesi için bir şeyleri tekrarlama olayı sizi bazen bayabilir.İlerleyen hikaye ile birlikte zaten elinizde olmadan oynamak isteyeceksiniz.Bu oyun daha iyi bir grafik motoru ile ilerleyen zamanlarda çıkmış olsa,çok daha fena bir oyun olurmuş.

Q

quarpati

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu başlata tıklayınca çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Her ne kadar grafik anlamında yeni oyunlara nazaran sizi doyurmasa da çok güzel bir oyun.Kendisini oynattırıyor.Karakterlerin hikayesi çok güzel işlenmiş,ancak bazı ilişkilerin geliştirilmesi için bir şeyleri tekrarlama olayı sizi bazen bayabilir.İlerleyen hikaye ile birlikte zaten elinizde olmadan oynamak isteyeceksiniz.Bu oyun daha iyi bir grafik motoru ile ilerleyen zamanlarda çıkmış olsa,çok daha fena bir oyun olurmuş.Oyun eski olmasına rağmen içinde çok güzel renderlar barındırıyor,yapımcı işini iyi yapmış.Aynı zamanda görev odaklı olması ve mapte bazı şeyleri özgürce yapabilmek çok güzel.Oyun sizleri hiçbir şeyden mahrum bırakmıyor.Bu da oyunu güzel kılan yanlardan birisi.Benim oynadığım ilk ARPG oyunlarından biridir kendisi ve her zaman çok kesin konuşmak istemesem de ilk üçümde yer alır.Kesinlikle oynayın asla pişman olmazsınız.Ayrıca gizli sonu çok güzel,fantezilerden mahrum kalmadığınız bir oyun olmuş.Bildiğiniz gibi bazı oyunlarda her istediğiniz olmuyor ama bunda birkaç şey hariç her şey olabilir :D

Q

quarpati

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu 2 kere indirip kurdum fakat her seferinde oyunu başlatınca oyundan atıyor. çözümü yok mu

Üst Alt