Man of the House Türkçe 1.0.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Türkçe Man of the House Türkçe 1.0.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
M

MergenTngr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güzel ama istediğim gibi değil, gece klübünde grup yapamıyoruz yada lez sahneler de dildo yok

T

trendtr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
aylink nedir yaa iki gündür linke git e tıklıyorum abuk subuk yerlere gidiyor

InkieTheBoss

InkieTheBoss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Birisi yardım edebilir mi? Oyunda Claire'nin şu gece uyurken gelme ve duşta karşılaşma görevinde takıldım :/. Yani gece geliyor iç çamaşırlarımla uyurken bakıp kontrol edip gidiyor fakat koridorda karşılaşma olayını çözemedim bir türlü. Alarmı 6'ya kuruyorum kontrol etmeden uyandırıyor, 7'ye kuruyorum bu sefer de duş'ta alsam banyo da yapsam karşılaşamıyorum. Ne yapmam gerekiyor?

InkieTheBoss

InkieTheBoss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
otomatik resimleri geçme seçeneği yokmu. sürekli space ile mi geçmem gerekiyr ?
"ctrl" tuşu irtibat sırasında ileri sarmanı sağlıyor fakat android için geçerli oyunlarda ki gibi değil. Yani daha önce görmediğin metinleri de ileri sarıyor basılı tutman yeterli. Eğer ki kullanacaksan herhangi bir karakterle iletişime geçmeden önce save almanı tavsiye ederim ayrıca atlarken metinlere dikkatli bakmanı da tavsiye ederim.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
aylink nedir yaa iki gündür linke git e tıklıyorum abuk subuk yerlere gidiyor
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)
• Tekrar butona basın.

InkieTheBoss

InkieTheBoss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Claire'nin "romantik akşam" görevinde bilet satan adamı nerede bulabilirim ?

InkieTheBoss

InkieTheBoss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Claire'nin "romantik akşam" görevinde bilet satan adamı nerede bulabilirim ?
düzeltiyorum buldum. Takılanlar için evden herhangi bir yere gece yaya olarak seyahat ettiğinizde karşınıza çıkıyor. kaydetmeden seyahat etmeyin ve seçimlerinizi akıllıca yapın.

H

Hope

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
veronicaya çamaşırları yıkamasını söylüyorum ama yıkarken izlmem lazım sanırım nerede yıkanıyor çamaşırlar bulamadım

InkieTheBoss

InkieTheBoss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bunu hallettim de "henüz düşünmediğim bir gelecek daha var" diyor onu nasıl halledebilirim?
Yatağa gidip yıkla gelecek hakkında düşün diye bir seçenek çıkacak karşına ona tıkladığın zaman hikayesini bitirdiğin kadınlarla yine çiftleşme tabanlı gelecekte yaşanabilir olasılıkları gösteriyor ki o da karakterin son hörevi zaten

U

uckrynlk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yatağa gidip yıkla gelecek hakkında düşün diye bir seçenek çıkacak karşına ona tıkladığın zaman hikayesini bitirdiğin kadınlarla yine çiftleşme tabanlı gelecekte yaşanabilir olasılıkları gösteriyor ki o da karakterin son hörevi zaten
onu yaptım. hepsini izledim hatta ama yine de yazıyor hala.

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Uzun ve uğraştıran türden rehber gerekebilir ama güzel oyundur tavsiye ederim.

H

hemidil

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Veronica ile date e çıkmam lazım ama gecelere akalım seçeneği gözükmüyor buglı sanırım

S

SpeedyValerio

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu tarzda görevli serbest dolaşmalı uzun soluklu oyunları önerirmisiniz arkadaslar

Üst Alt