Lucky Mark Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Türkçe Lucky Mark Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
oyun dosyalarında trojan var ilk defa sıtenızde bu basıma geldı çok sasırdım beklemezdım boyle olmasını
Oyunlarımızın hiçbirinde virüs yoktur. Virüs olarak algılamasının sebebi çevirilerimizi korumak için kullandığımız exe paketleme programının lisanssız olmasıdır. Virüs programını kapatarak oyununu oynayabilirsiniz.

P

polibaba35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
size güveniyorum umarım sorun yaşamam hızlı cevap için teşekkürler <3

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
oyun dosyalarında trojan var ilk defa sıtenızde bu basıma geldı çok sasırdım beklemezdım boyle olmasını
Oyunlarımızın hiç birinde virüs yoktur. Kullandığımız sıkıştırma programı lisanssız olduğu için virüs olarak algılıyor bilgisayarınız.

Y

yakupoksuzoglu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun kuruldu, virüs programı kapatıldı ama hala hata veriyor oyun. Ne yapmam gerekiyor ?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    56.2 KB · Görüntüleme: 49
qsam

qsam

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tekrar indirince sorununuz çözüldü mü?
Geç cevap için k.bakmayın. Evet tekrar indirince çözüldü çünkü tek dosya eksikti
Sorunu tekrardan hatırlatır mısın?
Geç cevap için k.bakmayın. İndirdiğim zip dosyasının içerisinde oyunu başlatıcı exe yoktu. Bu dosyayıda discorddan temin edemedim. mecburen bir kaç kb/mb lık dosya için tekrar GB larca indirme yapmak zorunda kaldım. Discordda sorunumu bildirdiğim mesaj. BAĞLANTISI

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
O

otekben2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Linkleri yenilermisiniz mega dışında linkler bozuk

Globalemon

Globalemon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Failed to execute script 'main' due to unhandled exception! girişte bu şekilde bir hata veriyor ve oyun kuruluyor diyip 99 da kalıyor

mahoneabim

mahoneabim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun sürümü 64 bit mi 32 mi? 32 benimki 64ü açmıyor boşa indirmeyeyim.

Üst Alt